Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 kwietnia 2021, 14:10

autor: aadamus

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 6 kwietnia

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Yakuza 6, Immortals Fenyx Rising, Horizon Zero Dawn, Wasteland 3 i Remothered: Broken Porcelain.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6: The Song of Life to przygodowa gra akcji opowiadająca o działaniu japońskich przestępców. Jest to ostatni rozdział historii o Kazumie Kiryu. Tytuł można kupić w WinGameStore za ok 63 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Yakuza 6: The Song of Life w WinGameStore
 2. Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry

Tech Support: Error Unknown

Tech Support: Error Unknown to przygodówka z elementami logicznymi. W czasie zabawy wcielamy się w pracownika serwisu komputerowego, który zdalnie rozwiązuje problemy klientów. Tytuł można kupić w WinGameStore za ok. 9,70 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Tech Support: Error Unknown w WinGameStore

Immortals Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising to gra akcji z otwartym światem. Podczas przygody trafiamy do starożytnej Grecji, a naszym zadaniem jest uratowanie tamtejszych bogów. Tytuł nabędziemy w Ubisoft Store za 124,95 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Immortals Fenyx Rising w Ubisoft Store
 2. Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Horizon Zero Dawn: Complete Edition

Horizon Zero Dawn: Complete Edition to gra akcji z otwartym światem. Cała przygoda dzieje się postapokaliptycznym świecie, w którym maszyny stały się dominującymi jednostkami. Produkcję zakupimy w 2Game za ok. 91,30 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Horizon Zero Dawn: Complete Edition w 2Game
 2. Horizon Zero Dawn – poradnik do gry

Wasteland 3

Wasteland 3 to postapokaliptyczna gra RPG. W czasie przygody wcielamy się w Strażników Pustkowi, którzy przybywają do mroźnego Kolorado, by wypertraktować z władającym regionem Patriarchą umowę na dostawy zaopatrzenia. Produkcję można nabyć na Steamie za 124,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Wasteland 3 na Steamie
 2. Wasteland 3 - poradnik do gry

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry to utrzymana w humorystycznym tonie przygodówka point-and-click. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, w czasie zabawy wcielamy się w Larry’ego Laffera, którego życie kręci się wokół podrywania kobiet. Produkcję kupimy na Steamie za 21,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry na Steamie

Transport INC

Transport INC to strategia ekonomiczna, w której wcielamy się we właściciela międzynarodowej firmy transportowej. Produkcję kupimy na Steamie za 24,19 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Transport INC na Steamie

Bermuda - Lost Survival

Bermuda - Lost Survival to gra o przetrwaniu na terenie trójkąta Bermudzkiego. W czasie gry musimy rozbudowywać swoją tratwę i zbierać surowce z oceanu. Produkcję nabędziemy na Steamie za 35,63 zł. W tytuł zagramy tylko po angielsku.

 1. Bermuda - Lost Survival na Steamie

Remothered: Broken Porcelain

Remothered: Broken Porcelain to druga odsłona cyklu survival horrorów. Całość przeplata nową historię z wątkami z poprzedniej części. Oba wątki spaja natomiast przeklęty hotel – Ashmann Inn. Grę można nabyć na Fanatical za ok. 37,20 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Remothered: Broken Porcelain w Fanatical

Company of Crime

Company of Crime to strategia z elementami RPG osadzona Londynie z lat 60. XX wieku. W trakcie zabawy możemy wcielić się członka lokalnego półświatka lub głównego inspektora Scotland Yardu. Grę kupimy na Fanatical za ok. 38,70 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Company of Crime w Fanatical

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.