Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2021, 14:00

autor: Aquma

Całe Dying Light 2 ukończymy w kooperacji

Firma Techland przekazała na Discordzie, że w przeciwieństwie do „jedynki”, Dying Light 2 będzie można w całości ukończyć w kooperacji. W grze nie pojawi się natomiast system budowania bazy.

W SKRÓCIE:

  1. Dying Light 2 będzie można w przejść w kooperacji od pierwszej do ostatniej minuty;
  2. w produkcji nie znajdziemy natomiast systemu budowania bazy.

Menadżer społeczności firmy Techland poinformował, że w przeciwieństwie do pierwszej części Dying Light, „dwójkę” będzie można przejść w całości w kooperacji ze znajomymi (przy czym w Dying Light 2 również zagramy równocześnie z trzema innymi osobami). Informacja została przekazana na oficjalnym kanale omawianej marki na Discordzie (via Gaming Tweaks).

Warto odnotować, że w praktyce nie jest to duża różnica – oryginalne Dying Light można było przejść w towarzystwie kolegów w 95% (wyjątkiem były samouczek oraz sam koniec gry). Jednak miłośnicy co-opa zapewne przyjmą z radością fakt, że w najnowszej produkcji Techlandu będą mogli bawić się ze znajomymi od pierwszej do ostatniej minuty. Co ważne, w związku z mocno nieliniową naturą Dying Light 2, świat będzie dostosowywał się do decyzji podjętych przez gracza hostującego rozgrywkę. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że w Dying Light 2 nie znajdziemy systemu budowania bazy.

Przypominamy, że Dying Light 2 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S. Tytuł nie ma wyznaczonej daty premiery (jego debiut kilkukrotnie przekładano), ale powinien ukazać się w tym roku.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się spodobało!
  2. Dying Light 2 – strona oficjalna