Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2020, 17:35

Premiera Dying Light 2 opóźniona

Ostatnie tygodnie upływają pod znakiem opóźnień kolejnych tytułów. Po Cyberpunku 2077 i Marvel’s Avengers przyszła pora na Dying Light 2. Studio Techland poinformowało, że zapowiedziana na wiosnę tego roku premiera produkcji nie dojdzie do skutku. Na ten moment nie wiadomo, o ile dłużej przyjdzie nam czekać na grę.

Kolejna produkcja zalicza opóźnienie. Studio Techland poinformowało, że zapowiadana na wiosnę tego roku premiera Dying Light 2 nie dojdzie do skutku. Zamiast tego tytuł ukaże się w późniejszym terminie, który na ten moment nie został doprecyzowany. Twórcy zapowiadają, że kolejne informacje o grze otrzymamy w przeciągu następnych miesięcy.

Do walki z zombie staniemy w późniejszym terminie. - Premiera Dying Light 2 opóźniona - wiadomość - 2020-01-20
Do walki z zombie staniemy w późniejszym terminie.

W komunikacie zamieszczonym między innymi na Twitterze oraz oficjalnej facebookowej stronie Dying Light, możemy przeczytać, że twórcy chcą, aby produkcja była jak najbardziej zbliżona do ich wizji. Wymaga to jednak więcej czasu niż pierwotnie zakładali.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 to nie jedyna produkcja, która zaliczyła ostatnio opóźnienie. W przeciągu ostatnich dwóch tygodni dowiedzieliśmy się, że premiery Final Fantasy VII Remake, Cyberpunka 2077, Marvel’s Avengers i Wolcen: Lords of Mayhem zostały przełożone.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej