Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2019, 16:37

Immersyjne wegańskie świece do Skyrima będą Wasze za 1200 złotych

W sklepie na platformie Etsy dostępne są sojowe świece zapachowe firmy Chandora Candles, mające pogłębiać immersję poprzez dodanie doznań zapachowych do skyrimowych lokacji. To niepowtarzalne doświadczenie, jakie zapewni Wam zawartość zestawu dwunastu słoików na dżem, może być Wasze już za 1200 złotych.

To świetnie wykadrowane zdjęcie przedstawia część zestawu. - Immersyjne wegańskie świece do Skyrima będą Wasze za 1200 złotych - wiadomość - 2019-08-30
To świetnie wykadrowane zdjęcie przedstawia część zestawu.

Chandora Candles to sklep na Etsy trudniący się produkcją m.in. immersyjnych świec zapachowych dla graczy. Teraz coś dla siebie znajdą również fani Skyrima, ponieważ właśnie trwa promocja na wegańskie, sojowe świece immersyjne związane z grą. Zestaw kosztujący zwykle 821,69 zł teraz sprzedawany jest z 15-procentowym upustem. Po obniżce zapłacicie za całość jedyne 698 zł. Plus przesyłka. 509,94 zł. Zapytacie, czy można kupić świece osobno – np. tylko o zapachu lochu. Można. Kosztuje niecałe 70 zł. Kiedy jednak skończy Wam się jedna, zapragniecie następnej i następnej… Po prostu musimy Was ostrzec, że za dwanaście świec kupionych osobno zapłacicie prawie 140 złotych więcej niż w zestawie. „Po taniości” zatem, zgodnie z walutowym przelicznikiem Etsy, Wasz rachunek wyniesie 1208,38 zł. Możecie też zamówić prezentowe opakowanie, ale 20,54 zł za kawałek kartonu brzmi trochę jak zdzierstwo, co nie?

Powiem Wam, prawie kupiłam, ale nie mam sprzętu za 50 tysięcy.
Powiem Wam, prawie kupiłam, ale nie mam sprzętu za 50 tysięcy.

Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, może przekona Was fakt, że Chandora Candles podchodzi do każdej świecy z należytą uwagą – zestaw zostanie zrobiony specjalnie dla Was i zajmie to od trzech do czterech tygodni. Podróż przesyłki do Polski zajmie drugie tyle. Ewidentnie sklep ten podchodzi do przyjemności na sposób epikurejski.

W opisie produktu możemy przeczytać:

Chcesz mieszkać w Skyrim. Kupiłeś już sprzęt za dwanaście tysięcy dolarów [jakieś 47 tys. złotych – przyp. fix.] tylko po to, by grać w fotorealistycznego Skyrima z 60-klatkową grafiką VR, ale jakimś cudem nadal nie czujesz się, jakbyś TAM był. Cóż, teraz możesz osiągnąć wyższy poziom swojej ekstremalnej immersji z The Skyrim Collection wyłącznie od Chandora Candles. Z unikalnymi zapachami dla każdej fortecy, po jednym dla lochów, jaskiń i dla większości zamkniętych lokacji, doświadczysz większej immersji niż jakikolwiek gracz do tej pory. Po prostu zapal odpowiednią świecę. Kiedy zmienisz lokację, zdmuchnij świecę i zapal nową. Słaby, utrzymujący się zapach poprzedniej lokacji to część immersji – pozostaje on na Twoich ubraniach i ekwipunku.

No to jak, „przejdź do kasy”?

Parafrazując: „świecisz jak miliony monet, spłoniesz, gdy odpalę lont”. Czy jakoś tak.
Parafrazując: „świecisz jak miliony monet, spłoniesz, gdy odpalę lont”. Czy jakoś tak.