Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 lutego 2018, 19:52

autor: Góral

Humble Mobile Bundle 22 z Oxenfree i Party Hard

W kolejnej mobilnej paczce Humble Bundle za kilkanaście złotych możecie nabyć osiem produkcji, w tym udaną przygodówkę Oxenfree i symulator imprezowego mordercy Party Hard.

Oxenfree to gra stworzona przez byłych pracowników Telltale Games. - Humble Mobile Bundle 22 z Oxenfree i Party Hard - wiadomość - 2018-02-07
Oxenfree to gra stworzona przez byłych pracowników Telltale Games.

Wczoraj informowaliśmy o nowym zestawie Humble Bundle przeznaczonym dla graczy komputerowych. To jednak nie jedyna paczka, jaką możecie nabyć. Organizatorzy akcji przyszykowali bowiem coś dla fanów zabawy na urządzeniach mobilnych, a dokładniej pisząc użytkowników Androida. W ramach Humble Mobile Bundle 22 sprzedawanych jest osiem gier, które tradycyjnie przypisano do kilku progów. Inwestując jednego dolara, czyli około 3 zł, otrzymujecie trzy produkcje:

  • logiczne Splitter Critters, w którym zabawa polega na cięciu planszy;
  • przypominające Plants vs. Zombies Star Vikings Forever;
  • humorystyczne RPG Galaxy of Pen & Paper.

Wpłacając 4,78 dolara (około 16 zł), otrzymacie dodatkowo:

  • przygodówkę Oxenfree;
  • logiczno-zręcznościowe Mushroom 11;
  • Another Lost Phone: Laura's Story, czyli nietypową przygodówkę, w której poznajemy życie tytułowej Laury, grzebiąc w jej telefonie.

Ostatni próg ustalono na 5 dolarów (około 17 zł). W zamian dostaniecie wszystkie wymienione wyżej gry, a także:

  • Party Hard GO – mobilną wersję taktycznej produkcji, pozwalającej wcielić się w mordercę nielubiącego imprez;
  • grę akcji z elementami survivalu Death Road to Canada.

Do zamówień dodawana jest jeszcze ścieżka dźwiękowa z Galaxy of Pen & Paper, a poza tym, dokonując zakupu wspieracie też akcje charytatywne, w tym przypadku część wpłat możecie przeznaczyć na fundację American Cancer Society. Humble Mobile Bundle 22 dostępne będzie jeszcze przez dwanaście dni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.