Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2023, 19:07

Humble Choice na styczeń spodoba się fanom rasowych FPS-ów i RPG [Aktualizacja]

Oferta Humble Choice na styczeń 2023 roku jest już dostępna. Fani FPS-ów i RPG mogą ostrzyć zęby – w paczce są Doom Eternal oraz Encased.

Źródło fot. Doom Eternal / Steam.
i

Aktualizacja

Styczniowa oferta Humble Choice jest już dostępna. Można z niej skorzystać do 7 lutego 2023 roku do godziny 19:00 czasu polskiego. Oprócz gier wymienionych w przecieku paczka zawiera jeszcze pięć pozycji, w tym RPG Encased. W sumie jest ich osiem – wszystkie w postaci kluczy Steam. Są to:

Humble Choice kupisz tutaj

Oryginalna wiadomość

Świąteczne rozdawnictwo w Epic Games Store w zasadzie dobiegło końca, lecz billbil-kun – użytkownik serwisu dealabs.com, który niejednokrotnie udowodnił, że jest sprawdzonym źródłem informacji dotyczących wszelkich growych okazji – nie próżnuje. Internauta podał właśnie trzy tytuły, które mają trafić do oferty Humble Choice w styczniu 2023 roku. Są to:

  • OlliOlli World – Rad Edition – zręcznościowa gra od studia Roll7, w której lądujemy w deskorolkowej utopii, by stawić czoła rozmaitym wyzwaniom (Rad Edition zawiera podstawkę oraz dwa dodatki: Finding the Flowzone i VOID Riders);
  • Doom Eternal – demoniczny FPS od id Software, będący bezpośrednią kontynuacją Dooma z 2016 roku (z jednej strony to po prostu więcej tego samego, z drugiej tytuł wzbogacono m.in. o liczne elementy platformowe);
  • Tribes of Midgard – kooperacyjna, przygodowa gra akcji od studia Norsfell Games, w której wcielamy się w wikinga broniącego swojej wioski w czasie Ragnaroku.

Oczywiście nie są to wszystkie produkcje, które będą dostępne w styczniowej paczce. Pełną jej zawartość poznamy jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego. Dla przypomnienia dodam, że do tego czasu można jeszcze skorzystać z grudniowej oferty Humble Choice i za 11,99 dolara (ok. 53 zł) zgarnąć m.in. Wasteland 3, GreedFall i sześć innych gier. Po więcej szczegółów odsyłam Was do osobnej wiadomości.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej