Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2017, 09:07

autor: Góral

Humble ARMA Bundle - paczka z grami i dodatkami z serii ArmA

Jeżeli nie było Wam dane pograć w serię ArmA, to dzięki najnowszej paczce Humble Bundle możecie nadrobić zaległości, gdyż przez najbliższe dwa tygodnie sprzedawane będą gry i dodatki wchodzące w skład tego cyklu.

W Humble Bundle rozpoczęła się kolejna promocja. Tym razem coś dla siebie znajdą fani militarnych strzelanek, gdyż najnowsza paczka zawiera gry i dodatki z serii ArmA. Dokonując zakupu, możecie wesprzeć nie tylko deweloperów ze studia Bohemia Interactive, ale także organizatorów akcji oraz amerykański Czerwony Krzyż. Promocja dobiegnie końca we wtorek 14 marca o godzinie 19:00.

Humble ARMA Bundle – za nieco ponad 60 zł zgarniecie wszystkie części Army wraz z dodatkami. - Humble ARMA Bundle - paczka z grami i dodatkami z serii ArmA - wiadomość - 2017-03-02
Humble ARMA Bundle – za nieco ponad 60 zł zgarniecie wszystkie części Army wraz z dodatkami.

Za min. 1 dolara (ok. 4 zł) otrzymacie:

Za 13 dolarów (ok. 53 zł) dostaniecie:

Za 15 dolarów (ok. 61 zł) zgarniecie:

Arma 3 Karts to tani dodatek (1,49 euro – ok. 6 zł) do trzeciej części serii, powstały na podstawie primaaprilisowego żartu twórców. Opublikowane swego czasu wideo przyciągnęło uwagę sporej liczby osób, z których część naprawdę chciała pojeździć gokartami w Armie. Deweloper postanowił spełnić życzenie i pod koniec maja 2014 opublikował rzeczone DLC, w którym otrzymaliśmy 20-konną maszynę, kierowcę i elementy służące do budowania torów.