Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2017, 16:58

autor: Góral

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada

Poznaliśmy termin premiery The Frozen Wilds - dodatku fabularnego do gry Horizon Zero Dawn. Rozszerzenie ukaże się 7 listopada na konsoli PlayStation 4.

Podczas tegorocznych targów E3 doczekaliśmy się zapowiedzi The Frozen Wilds – dodatku fabularnego do udanej przygodowej gry akcji Horizon Zero Dawn. Od początku wiedzieliśmy, że tytuł pojawi się w tym roku, ale dziś wreszcie ujawniono dokładny termin. Jeżeli spodobała wam się „podstawka”, to zarezerwujcie sobie wolne 7 listopada, gdyż właśnie wtedy rozszerzenie zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Projekt możecie zamówić w PlayStation Store w cenie 84 zł (75,60 zł dla abonentów PlayStation Plus). Do pre-orderów dodawany jest awatar z The Frozen Wilds.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada - ilustracja #1
The Frozen Wilds w skrócie:
  1. dodatek fabularny do Horizon Zero Dawn;
  2. ukaże się 7 listopada bieżącego roku;
  3. trafimy w nim do mroźnej krainy, gdzie czekać ma na nas nowa przygoda, postacie i wrogowie.

Obecnie na temat dodatku nie wiemy zbyt wiele. Do tej pory ujawniono jedynie, że udamy się w nim poza północne pasmo górskie, na tereny graniczące z ziemią plemienia Banuk. Aloy będzie miała tam nową tajemnicę do rozwikłania, a podczas przygody będzie musiała zmierzyć się niewidzianymi wcześniej rodzajami maszyn oraz pozna kolejne postacie. Szczegóły jednak nie są znane.

Samo Horizon Zero Dawn okazało się jedną z ciekawszych tegorocznych produkcji. Dzieło studia Guerrilla Games oferuje interesującą przygodę, duży i porządnie zaprojektowany otwarty świat oraz piękną grafikę. Wszystko to przełożyło się na bardzo dobre oceny w mediach i wysoką – zwłaszcza że mowa o debiutujacej marce – sprzedaż. Według ostatnich danych z czerwca rozeszło się 3,4 miliona egzemplarzy. Liczymy, że dodatek będzie równie udany co podstawowa wersja gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.