Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2017, 16:58

autor: Góral

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada

Poznaliśmy termin premiery The Frozen Wilds - dodatku fabularnego do gry Horizon Zero Dawn. Rozszerzenie ukaże się 7 listopada na konsoli PlayStation 4.

Podczas tegorocznych targów E3 doczekaliśmy się zapowiedzi The Frozen Wilds – dodatku fabularnego do udanej przygodowej gry akcji Horizon Zero Dawn. Od początku wiedzieliśmy, że tytuł pojawi się w tym roku, ale dziś wreszcie ujawniono dokładny termin. Jeżeli spodobała wam się „podstawka”, to zarezerwujcie sobie wolne 7 listopada, gdyż właśnie wtedy rozszerzenie zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Projekt możecie zamówić w PlayStation Store w cenie 84 zł (75,60 zł dla abonentów PlayStation Plus). Do pre-orderów dodawany jest awatar z The Frozen Wilds.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada - ilustracja #1
The Frozen Wilds w skrócie:
  1. dodatek fabularny do Horizon Zero Dawn;
  2. ukaże się 7 listopada bieżącego roku;
  3. trafimy w nim do mroźnej krainy, gdzie czekać ma na nas nowa przygoda, postacie i wrogowie.

Obecnie na temat dodatku nie wiemy zbyt wiele. Do tej pory ujawniono jedynie, że udamy się w nim poza północne pasmo górskie, na tereny graniczące z ziemią plemienia Banuk. Aloy będzie miała tam nową tajemnicę do rozwikłania, a podczas przygody będzie musiała zmierzyć się niewidzianymi wcześniej rodzajami maszyn oraz pozna kolejne postacie. Szczegóły jednak nie są znane.

Samo Horizon Zero Dawn okazało się jedną z ciekawszych tegorocznych produkcji. Dzieło studia Guerrilla Games oferuje interesującą przygodę, duży i porządnie zaprojektowany otwarty świat oraz piękną grafikę. Wszystko to przełożyło się na bardzo dobre oceny w mediach i wysoką – zwłaszcza że mowa o debiutujacej marce – sprzedaż. Według ostatnich danych z czerwca rozeszło się 3,4 miliona egzemplarzy. Liczymy, że dodatek będzie równie udany co podstawowa wersja gry.