Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2015, 13:27

autor: "Luc"

Hitman – nowy gameplay prosto z targów EGX 2015

Nowa odsłona przygód Agenta 47 trafi na nasze dyski dopiero w kolejnym roku, ale podczas targów EGX 2015 mogliśmy zobaczyć kilka nowych ujęć z tego, co czeka nas w przyszłości.

  - Hitman – nowy gameplay prosto z targów EGX 2015 - wiadomość - 2015-09-27
 

Choć fani najlepszego zabójcy w historii gier wideo z pewnością z rozczarowaniem przyjęli wieści o przesunięciu premiery tytułu na 2016 rok, na brak materiałów do analizowania z pewnością nie mogą narzekać. Do listy ujawnionych już wcześniej filmów, dołączył właśnie kolejny, zaprezentowany podczas dobiegających końca londyńskich targów EGX 2015. Panel poświęcony grze Hitman, trwał dobrych kilkadziesiąt minut, choć nowych materiałów było zdecydowanie mniej. Podczas znanej już wcześniej misji „Show Stopper” zaprezentowano alternatywny sposób jej ukończenia, a całość wzbogacono oczywiście również odpowiednim komentarzem.

Pełne wideo możecie obejrzeć powyżej. Akcja rozpoczyna się około 9 minuty, większość czasu poświęcono jednak prezentacji świata oraz poszczególnych lokacji, zaś same panel kończy się sesją pytań do Davida Batesona, który użyczył głosu agentowi 47. Nowy Hitman zostanie wydany w wersjach na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Tym, co ma go odróżniać od poprzednich odsłon jest przede wszystkim model rozgrywki – działamy w otwartym świecie, zaś kolejne zlecenia oraz cele, dodawane są z biegiem czasu w ramach darmowych aktualizacji.