Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 04:55

Szósty Hitman zapowiedziany - zobacz pierwszy zwiastun

Ku naszemu zaskoczeniu, na konferencji Sony na E3 2015 pokazany został pierwszy zwiastun szóstej odsłony serii Hitman. Wprawdzie nie poznaliśmy dużo informacji, ale przynajmniej możemy mieć pewność, że jeszcze zobaczymy "szóstkę" na targach.

Wprawdzie nikt nie miał wątpliwości, że szósta odsłona serii Hitman powstaje, a moment jej ujawnienia jest coraz bliższy, ale mało kto spodziewał się, że nastąpi to na konferencji firmy Sony na E3 2015. A jednak – wkrótce po rozpoczęciu pokazu japońskiego giganta naszym oczom ukazał się zwiastun najnowszego dzieła studia IO Interactive. Wprawdzie nie zobaczyliśmy rozgrywki, a "tylko" trailer CGI, ale i tak warto rzucić na niego okiem (powyżej), zwłaszcza że jest bardzo klimatycznie wykonany. Co się zaś tyczy samej gry – dowiedzieliśmy się jedynie, że będzie "najambitniejszym" Hitmanem w historii, najprawdopodobniej zostanie ona pozbawiona podtytułu, a do tego zaoferuje lokacje rozrzucone po całym świecie, które staną się „większe, głębsze i bardziej żywe”.

Jak się okazało, numer 47 koniec końców postanowił udać się do Los Angeles. - Szósty Hitman zapowiedziany - zobacz pierwszy zwiastun - wiadomość - 2015-06-16
Jak się okazało, numer 47 koniec końców postanowił udać się do Los Angeles.

Przy okazji zapowiedziano dwa prezenty dla użytkowników PlayStation 4. Osoby, które złożą pre-order, uzyskają dostęp do ekskluzywnych beta-testów, a ponadto przez rok po premierze posiadacze konsoli firmy Sony otrzymają sześć unikatowych kontraktów.

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej