Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 04:55

autor: Draug

Szósty Hitman zapowiedziany - zobacz pierwszy zwiastun

Ku naszemu zaskoczeniu, na konferencji Sony na E3 2015 pokazany został pierwszy zwiastun szóstej odsłony serii Hitman. Wprawdzie nie poznaliśmy dużo informacji, ale przynajmniej możemy mieć pewność, że jeszcze zobaczymy "szóstkę" na targach.

Wprawdzie nikt nie miał wątpliwości, że szósta odsłona serii Hitman powstaje, a moment jej ujawnienia jest coraz bliższy, ale mało kto spodziewał się, że nastąpi to na konferencji firmy Sony na E3 2015. A jednak – wkrótce po rozpoczęciu pokazu japońskiego giganta naszym oczom ukazał się zwiastun najnowszego dzieła studia IO Interactive. Wprawdzie nie zobaczyliśmy rozgrywki, a "tylko" trailer CGI, ale i tak warto rzucić na niego okiem (powyżej), zwłaszcza że jest bardzo klimatycznie wykonany. Co się zaś tyczy samej gry – dowiedzieliśmy się jedynie, że będzie "najambitniejszym" Hitmanem w historii, najprawdopodobniej zostanie ona pozbawiona podtytułu, a do tego zaoferuje lokacje rozrzucone po całym świecie, które staną się „większe, głębsze i bardziej żywe”.

Jak się okazało, numer 47 koniec końców postanowił udać się do Los Angeles. - Szósty Hitman zapowiedziany - zobacz pierwszy zwiastun - wiadomość - 2015-06-16
Jak się okazało, numer 47 koniec końców postanowił udać się do Los Angeles.

Przy okazji zapowiedziano dwa prezenty dla użytkowników PlayStation 4. Osoby, które złożą pre-order, uzyskają dostęp do ekskluzywnych beta-testów, a ponadto przez rok po premierze posiadacze konsoli firmy Sony otrzymają sześć unikatowych kontraktów.