Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2021, 09:16

Hitman 3 - wyciekła lista lokacji. Wynikają z niej ciekawe rzeczy

Do sieci wyciekła pełna lista lokacji z gry Hitman 3. Jedna z miejscówek wywołała wśród fanów ciekawe spekulacje odnośnie fabuły produkcji.

Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery gry Hitman 3, czyli najnowszej odsłony popularnej składankowej serii studia IO Interactive. Nic więc dziwnego, że ostatnio co chwila otrzymujemy świeże informacje dotyczące tego projektu. Najnowsze dotyczą wycieku listy lokacji, które znajdziemy w grze.

UWAGA, SPOILERY!

Jeśli unikacie spoilerów związanych z grą, to powinniście w tym miejscu zakończyć lekturę. Jedna z ujawnionych lokacji może bowiem sugerować istotne fakty z fabuły Hitmana 3.

Hitman 3 - wyciekła lista lokacji. Wynikają z niej ciekawe rzeczy - ilustracja #1
Źródło: heiko123abc.

Źródłem tych doniesień jest użytkownik serwisu Reddit o ksywce heiko123abc, który opublikował fragment screena z menu gry. W połączeniu z wcześniej oficjalnie ujawnionymi lokacjami pełna lista miejscówek powinna wyglądać następująco:

  1. Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  2. Park Dartmoor, Anglia
  3. Berlin, Niemcy
  4. Chongqing, Chiny
  5. Mendoza, Argentyna
  6. Karpaty, Rumunia

Cztery pierwsze lokacje na tej liście były już znane. Nowość stanowią dwie ostatnie. Zwłaszcza Karpaty są interesujące. Fani spekulują, że może to oznaczać, iż autorzy szykują dla nas powrót do miejsca, gdzie został stworzony Agent 47. W rozpoczynającej cykl grze Hitman: Codename 47 mogliśmy odwiedzić zlokalizowane w Rumunii sanatorium, pod którym ukryte było laboratorium Otto Wolfganga Ort-Meyera. Naukowiec ten połączył DNA kilku osób w celu stworzenia perfekcyjnego człowieka. Efektem tych eksperymentów był nasz ulubiony łysy zabójca.

Hitman 3 ma być ostatnią nową odsłoną serii przez dłuższy czas. Powrót do korzeni i wątków z pierwszej części cyklu wydaje się więc dobrym pomysłem. Ułatwi to autorom zapewnienie satysfakcjonującego zwieńczenia historii Agenta 47.

Przypomnijmy, że Hitman 3 zadebiutuje 20 stycznia tego roku na pecetach (w ramach Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

  1. Hitman 3 - fanów Agenta 47 czeka uczta. Wiemy, bo graliśmy
  2. Hitman 3 – strona oficjalna