Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2017, 10:59

autor: Góral

Heroes of the Storm - nadchodzi weekend z darmowymi bohaterami

W najbliższy weekend (13-16 stycznia) wszyscy bohaterowie z gry Heroes of the Storm zostaną udostępnieni w ramach darmowej rotacji. Ponadto firma Blizzard Entertainment opublikowała film podsumowujący 2016 rok.

Studio Blizzard Entertainment w najbliższych dniach udostępni wszystkich bohaterów w grze MOBA Heroes of the Storm za darmo. Wydarzenie zostanie zorganizowane w najbliższy weekend (od godziny 19:00 13 stycznia do tej samej godziny 16 stycznia) i w tym czasie każdy z herosów trafi do darmowej rotacji. Przy okazji opublikowano widoczny poniżej zwiastun, na którym podsumowano 2016 rok. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy popularna produkcja doczekała się szesnastu zupełnie nowych bohaterów, odświeżono dwudziestu czterech, dodano czterdzieści dziewięć skórek oraz cztery legendarne. Nie zabrakło także dwóch nowych map i zmienionych Nawiedzonych Kopalń, pojawiły się także zmiany w systemie rankingowym. To oczywiście nie wszystko, gdyż deweloperzy zatroszczyli się także o sezony rankingowe, spersonalizowane statystyki, tryb selekcji w grze pozarankingowej, MVP i wyróżnienia czy też tryb Bohaterskich bójek. Jak widać, w 2016 roku Blizzard się nie obijał, więc liczymy, że w tym roku będzie podobnie.

Heroes of the Storm to odpowiedź Blizzarda na niesamowicie popularne gry MOBA League of Legends i Dota 2. W ogólnych założeniach jest to produkcja podobna do konkurencji, gdyż zabawa polega na atakowaniu bazy przeciwnika, w drodze do której trzeba zniszczyć wieżyczki strażnicze i co chwilę mierzyć się z bohaterami z przeciwnej drużyny. Tytuł jest jednak bardziej przystępny, nastawiony na współpracę, a na mapach występują rozmaite atrakcje, wpływające na przebieg spotkania, np. na jednej z nich trzeba zbierać pieniądze i oddawać je piratowi, który w zamian ostrzela budynki przeciwników. Produkcja dostępna jest tylko na komputerach osobistych.

W Heroes of the Storm występuje cała plejada postaci z różnych gier Blizzarda. - Heroes of the Storm - nadchodzi weekend z darmowymi bohaterami - wiadomość - 2017-01-10
W Heroes of the Storm występuje cała plejada postaci z różnych gier Blizzarda.