Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2011, 12:45

autor: Ender

Halo: Combat Evolved Anniversary ozłocony

Producent gry Halo: Combat Evolved Anniversary potwierdził, że tytuł otrzymał właśnie „złoty” status i trafił do tłoczni. Równocześnie podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi wsparcia gry dla kontrolera ruchu Kinect oraz podał listę możliwych do zdobycia achievementów.

Remake pierwszej części serii Halo, zatytułowany Halo: Combat Evolved Anniversary, otrzymał właśnie „złoty” status, co oznacza, że płyta-matka z grą trafiła już do tłoczni gdzie zostanie powielona, a następnie zapakowana w pudełka i przygotowana do premiery, która nastąpi 15 listopada tego roku. Wszystko to ku radości starych i nowych fanów Master Chiefa, którzy nie byli w pobliżu 10 lat temu gdy gra po raz pierwszy została wydana na Xboksa.

Halo: Combat Evolved Anniversary ozłocony - ilustracja #1

Wraz z tą pozytywną informacją producent tytułu, którym jest studio 343 Industries, przekazał konkretne informacje dotyczące sposobu w jaki odświeżone Halo może współpracować z kontrolerem ruchu Kinect. Gra wykorzystywać będzie mikrofon urządzenia, pozwalający na wydawanie prostych komend głosowych w czasie kampanii, takich jak „granat!” czy „przeładuj!”. Po wymówieniu jednego słowa zmienimy też szatę graficzną gry, ze współczesnej na klasyczną sprzed dekady. Najciekawszą opcją, która ma być dostępną jedynie dla użytkowników Kinecta, będzie jednak możliwość analizowania otoczenia. Po wydaniu komendy „analizuj” uchwycimy niektóre z przedmiotów czy postaci, a następnie dodamy do bazy danych, gdzie zostaną opatrzone stosowną notką. Przeglądając tworzoną przez nas encyklopedię uniwersum, poza czytaniem treści haseł, będziemy mieli również sposobność przyjrzenia się trójwymiarowym modelom opisywanych przedmiotów.

Producent podzielił się też listą wszystkich achievementów, które zdobędziemy w czasie gry. Ich listę możemy znaleźć tutaj.

  1. Trailer filmowy
  2. Trailer E3 2011
  3. Tryb multiplayer
  4. Kulisy produkcji #1
  5. Kulisy produkcji #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.