Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2007, 10:57

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Half-Life 2: Episode Two, Portal oraz Team Fortress 2 już są!

Jak dobrze, że istnieją jeszcze twórcy i wydawcy gier, którzy nie rzucają słów na wiatr. Przykładowo, taki Valve – 2 tygodnie temu przedstawiciele firmy powiedzieli, iż The Orange Box ukaże się 10 października, i proszę – gra już jest. Panie i Panowie, niecierpliwie oczekiwana kompilacja FPSów sygnowana logo Valve debiutuje dzisiaj na rynku w wersjach na PC i Xbox 360.

Jak dobrze, że istnieją jeszcze twórcy i wydawcy gier, którzy nie rzucają słów na wiatr. Przykładowo, taki Valve – 2 tygodnie temu przedstawiciele firmy powiedzieli, iż The Orange Box ukaże się 10 października, i proszę – gra już jest. Panie i Panowie, niecierpliwie oczekiwana kompilacja FPSów sygnowana logo Valve debiutuje dzisiaj na rynku w wersjach na PC i Xbox 360. Posiadacze konsol PS3 na swoją edycję poczekają do listopada.

Pomarańczowe pudełko można nabyć i pobrać za pośrednictwem systemu Steam (wersja PC), a także nabyć w wersji pudełkowej w zachodnich sklepach, np. EBgames (wersje PC, Xbox 360). Przypomnijmy niezorientowanym w temacie, iż w skład The Orange Box wchodzą Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Portal oraz Team Fortress 2 – zestaw ten zapewni fanom wiele godzin zabawy zarówno „samotnie” jak i w rozgrywkach wieloosobowych. Polscy gracze, którzy chcą poczekać na premierę pudełkowej wersji gry w naszym kraju, muszą uzbroić się w cierpliwość do 19 października oraz przygotować 139 PLN – w takiej właśnie cenie The Orange Box ukaże się na naszym rynku (PC i Xbox 360).

Warto przy okazji wspomnieć, iż pierwsze recenzje zestawu są bardzo pozytywne – przykładowo serwis IGN wystawił The Orange Box notę 9.5/10. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii.