Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2014, 13:40

autor: Meehow

GTA V w rodzielczości 1080p na PlayStation 4

Jak można przeczytać w oficjalnym magazynie PlayStation, GTA V na konsolę PlayStation 4 działać będzie w rozdzielczości 1080p.

Grand Theft Auto V - GTA V w rodzielczości 1080p na PlayStation 4 - wiadomość - 2014-10-27
Grand Theft Auto V

Jak wynika z informacji podanych w najnowszym numerze oficjalnego magazynu PlayStation, Grand Theft Auto V w wersji na konsolę PlayStation 4 będzie działać w rozdzielczości 1080p. Ze skanami stosownych fragmentów artykułu na ten temat można zapoznać się w tym miejscu. Ponadto w tekście wspomniano znacznie zwiększony zasięg widzenia, a także 100 nowych piosenek i udoskonalone Grand Theft Auto Online. Posiadaczy najnowszej konsoli firmy Sony z pewnością ta wieść ucieszy, natomiast wciąż nie wiadomo, jaką rozdzielczością uraczy graczy Xbox One, który miewał już problemy z dotrzymaniem kroku konkurentowi [chociażby w przypadku rodzimego Lords of the Fallen, które debiutuje już jutro – przyp. Meehow]. Europejska premiera odświeżonego GTA V na obu konsolach odbędzie się 18 listopada. Pecetowcy będą musieli poczekać dłużej, bo do 27 stycznia 2015 roku.

W świecie GTA V chodziły ostatnio słuchy o możliwym pojawieniu się trybu pierwszoosobowego w wersjach na pecety oraz konsole next-genowe, jak również wciąż trwa awantura z niejaką Lindsay Lohan, oskarżającą studio Rockstar Games o użycie jej wizerunku w promocji gry bez zezwolenia. W połowie września pisaliśmy także o wrażeniach z zamkniętego pokazu GTA V na PC, XONE i PS4. Warto też przypomnieć, że oryginalne Grand Theft Auto V otrzymało najwyższą możliwą ocenę w naszej recenzji.