Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2021, 10:43

GTA Online - aktualizacja Los Santos Tuners już jest. Wprowadza nowe auta, wyścigi i klub samochodowy

GTA Online otrzymało właśnie kolejną aktualizację. Los Santos Tuners wprowadza do gry nowe misje oraz wiele wyścigów, w które zaangażujemy się za pośrednictwem klubu samochodowego LS.

W SKRÓCIE:
  • GTA Online otrzymało nową aktualizację.
  • Los Santos Tuners wprowadza do gry nową lokację: klub samochodowy LS.
  • Ponadto na mapie pojawiły się nowe serie wyścigów, a do naszej dyspozycji oddano 10 nieznanych wcześniej aut.

Studio Rockstar Games dostarczyło graczom GTA Online kolejne atrakcje w ramach nowej aktualizacji. Los Santos Tuners skupia się na aktywnościach związanych z motoryzacją, w które angażujemy się w klubie samochodowym LS. Fani gry otrzymali liczne misje i wyścigi, mogą się też pochwalić swoim samochodem przed innymi klubowiczami. Oprócz tego spotkają nowych, podejrzanych zleceniodawców, którzy zaoferują im bardzo dobrze płatne zadania.

Esencją dodatku jest jednak wspomniany klub samochodowy. To całkowicie nowa lokacja, którą oznaczono jako teren neutralny. Przebywając w niej, nie musimy się przejmować policją lub innymi agresywnymi osobnikami. Zamiast tego możemy zająć się jazdą na torze testowym lub korzystać z klubowych sklepów, salonu tatuażu oraz warsztatu. Bierzemy również udział w specjalnych wyzwaniach, w których nagrodami są różne pojazdy. Nasze działania będą miały przy tym wpływ na drabinkę reputacji związaną z klubem.

Nowe atrakcje nie występują jedynie we wspomnianej lokacji. Po całej mapie rozsiano bowiem wyścigi, w których możemy wziąć udział. Wśród nich znajdziemy serie uliczne, pościgi oraz sprinty. Wszystkie te dyscypliny pozwalają na korzystanie ze skrótów, opłacalne więc będzie zbaczanie ze z góry ustalonej ścieżki i poszukiwanie własnych dróg do mety. W osiągnięciu celu przeszkadza policja Los Santos.

W ściganiu się pomogają nowe pojazdy. Aktualizacja Los Santos Tuners wprowadza do gry 10 samochodów, które przypadną do gustu fanom wyrazistego tuningu. Do naszej dyspozycji oddane zostały również elementy kosmetyczne, poprawiające wygląd postaci. Wykonując określone zadania, odblokujemy między innymi nową kurtkę czy kombinezon. Pozostaje więc tylko uruchomić GTA Online i odwiedzić otwarty właśnie klub samochodowy.