Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2021, 13:05

autor: AlexB

Muzyka Dr. Dre w „GTA, które ma dopiero wyjść”

W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone Snoop Dogg zdradził, że znany raper i producent Dr. Dre tworzy muzykę do GTA, „które ma dopiero wyjść”. Nie zdradził jednak, czy chodzi o Grand Theft Auto Online, Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition czy też może GTA 6.

W SKRÓCIE
  1. Według Snoop Dogga muzyka znanego rapera i producenta Dr. Dre pojawi się w GTA, które dopiero ma mieć swoją premierę.
  2. Niestety nie wiadomo, o jaką konkretnie pozycję chodzi.
  3. Ani Rockstar, ani Dr. Dre nie skomentowali sprawy.

Marka Grand Theft Auto od wielu lat rozpala wyobraźnię graczy na całym świecie, którzy łakną wszelkich nowych informacji na jej temat, a jeśli tych brakuje, tworzą własne, niejednokrotnie dość naciągane teorie co do przyszłości serii. Tym razem mamy dla miłośników tego cyklu od studia Rockstar bardziej oficjalne wieści. Otóż ostatnio Snoop Dogg udzielił wywiadu magazynowi Rolling Stone, w którym została poruszona kwestia tego, czym obecnie zajmuje się znany raper i producent Dr. Dre. Cytując słowa wykonawcy znanego z takich hitów, jak Young, Wild & Free, Gin & Juice czy Head Doctor:

Wiem, że jest w studio. Wiem, że robi *** muzykę. A część tego, co robi, jest związane z grą GTA, która ma dopiero wyjść. Myślę więc, że to będzie sposób, w jaki jego nowa muzyka zostanie wydana, poprzez grę GTA.

Muzyka Dr. Dre w „GTA, które ma dopiero wyjść” - ilustracja #1
W którym GTA usłyszymy nową muzykę Dr. Dre? / Źródło: commons.wikimedia.org/ Jason Persse

Ciężko powiedzieć, o jakie Grand Theft Auto mogło chodzić Snoop Doggowi. Zarówno Rockstar, jak i Dr. Dre nie skomentowali tej sprawy, mimo próśb dziennikarzy Rolling Stone. Pozostają nam zatem spekulacje. Być może utwory z nadchodzącej płyty amerykańskiego muzyka zatytułowanej Detox pojawią się w którejś nowej aktualizacji do GTA Online bądź też w przyszłorocznej wersji GTA V na konsole nowej generacji. A może tworzy coś osobnego na potrzeby Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, które ukaże się już 11 listopada. Niewykluczone też, że przygotowuje jakieś „kawałki” do GTA 6, na zapowiedź którego czeka ze zniecierpliwieniem masa graczy. Być może wszystko stanie się jasne już niedługo.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że wczoraj seria Grand Theft Auto obchodziła 24. urodziny. Do dziś marka doczekała się siedmiu dużych części i czterech wydanych na konsole przenośne. Obecnie cykl ten ma status jednego z najbardziej rozpoznawalnych i dochodowych, jeśli chodzi o branżę elektronicznej rozrywki.

  1. Oficjalna strona studia Rockstar Games