Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2019, 17:00

autor: Frozen

GRYOffline 2019 – ruszyła druga tura rejestracji

Osoby z listy rezerwowej mogą od teraz potwierdzać swój udział w wydarzeniu GRYOffline 2019, które odbędzie się 6 lipca w klubie Forty Kleparz w Krakowie. Wciąż są wolne miejsca na imprezę!

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę. - GRYOffline 2019 – ruszyła druga tura rejestracji - wiadomość - 2019-07-03
Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę.

Rozpoczęła się właśnie druga tura rejestracji na GRYOffline 2019. Osoby, które znalazły się na liście rezerwowej, mogą od tej chwili zdobyć wejściówkę na wydarzenie, jeśli zalogują się na zalinkowanej poniżej stronie. Uzyskany w ten sposób bilet należy wydrukować i przynieść ze sobą w dniu imprezy. Jest to warunek konieczny – wejściówki w formie cyfrowej (okazane na smartfonie lub tablecie) nie będą respektowane. Pamiętajcie również o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości, dzięki któremu będziemy mogli zweryfikować, czy aby na pewno macie ukończone 18 lat (w GRYOffline mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie).

Atrakcje

Gwoździem programu GRYOffline 2019 będzie koncert zespołu Percival, którego utwory znalazły się na ścieżce dźwiękowej gry Wiedźmin 3. W trakcie imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Mortal Kombat 11, firma Acer zaprezentuje luksusowy fotel-kokpit Predator Thronos, pojawi się możliwość pogrania na flipperach udostępnionych przez Flippery.pl, a sklep Vanaheim, zajmujący się sprzedażą gier bitewnych oraz akcesoriów, nie tylko przygotuje pokój wypełniony planszówkami oraz grami figurkowymi, ale po raz pierwszy w historii imprezy, firma zorganizuje również warsztaty malarskie oraz szkolenia w zakresie wielu popularnych gier bitewnych.

Podczas warsztatów będą odbywać się nauki malowania oraz konkursy z nagrodami, w trakcie których będziecie mogli spróbować swoich sił we władaniu pędzlem pod okiem zawodowców. Dla wszystkich uczestników warsztatów przygotowano małe upominki. Na imprezie GRYOffline znajdą się także dwa stanowiska, na których wszyscy chętni będą mogli nauczyć się grania w różne produkcje „bez prądu”, między innymi z popularnego uniwersum Warhammer. Wśród udostępnionych tytułów znajdą się: Warhammer 40.000 Kill Team (szybka gra, której główną zaletą jest szczegółowość rozgrywki, bardzo dobrze odwzorowująca walkę w ciasnych korytarzach i budynkach), Warhammer Age of Sigmar (duchowy spadkobierca Warhammer Fantasy Battle, znanego miłośnikom serii Total War), Warhammer Underworlds Nightvault (łatwa do opanowania szybka taktyczna gra planszowa) oraz KeyForge (pierwsza na świecie gra karciana, gdzie decki graczy zostały wygenerowane przez algorytm).

Warhammer Age of Sigmar to jedna z gier, której zasad będzie można się nauczyć podczas GRYOffline 2019. - GRYOffline 2019 – ruszyła druga tura rejestracji - wiadomość - 2019-07-03
Warhammer Age of Sigmar to jedna z gier, której zasad będzie można się nauczyć podczas GRYOffline 2019.

Impreza GRYOffline 2019 odbędzie się w sobotę 6 lipca w godzinach od 11:00 do 23:00 w klubie Forty Kleparz w Krakowie. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają talony na poczęstunek z grilla oraz piwo lub napój bezalkoholowy (w zależności od preferencji). W trakcie imprezy odbywać się będą liczne konkursy, w których będzie można wygrać gadżety, koszulki oraz gry. Każdy posiadacz aktywnego Abonamentu Premium z opcją VIP otrzyma podczas wydarzenia nagrodę-niespodziankę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.