Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2019, 13:18

autor: Frozen

Warhammer i bitewniaki zawitają na GRYOffline 2019 dzięki Vanaheim

Sklep Vanaheim, zajmujący się sprzedażą gier bitewnych oraz akcesoriów, ponownie pojawi się na imprezie GRYOffline, której tegoroczna edycja odbędzie się 6 lipca w klubie Forty Kleparz w Krakowie.

Sklep internetowy Vanaheim posiada też sklep stacjonarny w Krakowie. - Warhammer i bitewniaki zawitają na GRYOffline 2019 dzięki Vanaheim - wiadomość - 2019-05-29
Sklep internetowy Vanaheim posiada też sklep stacjonarny w Krakowie.

Osoby, które uczestniczyły w zeszłorocznej imprezie GRYOffline pamiętają zapewne pokój wypełniony planszówkami oraz grami figurkowymi, udostępnionymi dzięki uprzejmości sklepu Vanaheim. Z radością informujemy, że w tym roku sala powróci i będzie dwa razy większa niż rok temu, a to oznacza więcej gier planszowych, więcej figurek i przede wszystkim więcej zabawy. Za całość, tak jak w zeszłym roku, odpowiadać będzie sklep internetowy Vanaheim.

GRYOffline 2019 odbędzie się 6 lipca 2019 roku w krakowskim klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4. Wszystkie wejściówki na imprezę zostały już rozdane, zachęcamy jednak do zapisywania się na listę rezerwową. Osoby, które to zrobią wciąż mają duże szanse na wzięcie udziału w wydarzeniu. Przypominamy, że w GRYOffline 2019 uczestniczyć mogą wyłącznie osoby dorosłe.

Podczas imprezy każdy dostanie poczęstunek z grilla oraz piwo lub napój bezalkoholowy. W trakcie wydarzenia organizowane będą konkursy z nagrodami, a posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP w dniu imprezy otrzymają nagrodę-niespodziankę. GRYOffline to jedyna w swoim rodzaju okazja do spotkania się z redakcją oraz znajomymi z forum. Podczas wydarzenia odbędzie się także koncert zespołu Percival.