Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2019, 14:15

GRYOffline 2019 - ruszyła faza potwierdzeń; flippery kolejną atrakcją

Od dziś do 2 lipca wszystkie osoby, które zarejestrowały się na GRYOffline 2019 muszą potwierdzić chęć udziału w imprezie. Jest to warunek otrzymania wejściówki. Ponadto prezentujemy kolejną atrakcję wydarzenia – flippery.

Faza potwierdzeń

Końca dobiegła pierwsza faza rejestracji na imprezę GRYOffline 2019. Teraz musicie potwierdzić chęć udziału w tym wydarzeniu. Możecie to zrobić wchodząc na stronę zalinkowaną poniżej. Macie na to czas do 2 lipca. Pamiętajcie, że jest to warunek konieczny! Jeśli znajdujecie się na liście głównej i nie zadeklarujecie ponownie swojego uczestnictwa, Wasze miejsce zostanie automatycznie uzupełnione osobą rezerwową, która to uczyniła.

  1. Potwierdź swój udział na GRYOffline 2019

Jeśli po fazie potwierdzeń zostaną jeszcze jakieś wolne miejsca na imprezę, uruchomimy dodatkową rejestrację. Odbędzie się ona w dniach 3-4 lipca.

Aby móc uczestniczyć w GRYOffline 2019, musicie potwierdzić chęć udziału. - GRYOffline 2019 - ruszyła faza potwierdzeń; flippery kolejną atrakcją - wiadomość - 2019-06-27
Aby móc uczestniczyć w GRYOffline 2019, musicie potwierdzić chęć udziału.

Po zagwarantowaniu sobie miejsca na imprezie GRYOffline 2019 otrzymacie możliwość wygenerowania własnej wejściówki. Musicie ją wydrukować i przynieść ze sobą w dniu imprezy. Uwaga! Nie będziemy akceptowali biletów w formie elektronicznej (na przykład na smartfonie lub tablecie). Na miejscu otrzymacie od nas specjalne etui z miejscem na wejściówkę, mapą wydarzenia oraz kuponami na napoje oraz poczęstunek. Nie zapomnijcie też o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości. GRYOffline jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich i będziemy weryfikowali Wasz wiek przed wejściem.

Flippery

Tradycyjnie, na imprezie GRYOffline nie zabraknie mnóstwa atrakcji. Informowaliśmy Was już o koncercie zespołu Precival, strefie planszówek i gier figurkowych przygotowanej we współpracy ze sklepem Vanaheim, niezwykłym fotelu-kokpicie Acer Predator Thronos, Mistrzostwach Polski Mortal Kombat 11 oraz licznych konkursach z cennymi nagrodami. Teraz pragniemy zaprezentować Wam kolejną rozrywkę, jaką przygotowaliśmy dla Was z okazji GRYOffline 2019 – flippery udostępnione przez Flippery.pl, autoryzowanego dystrybutora flipperów STERN PINBALL Inc. w Polsce. Jeśli zatem w przeszłości waszą pasją było chodzenie do salonów gier i bicie kolejnych rekordów, bądź przeciwnie, jeszcze nigdy nie mieliście okazji do zapoznania się bliżej z tymi niezwykłymi urządzeniami, to bez wątpienia jest to atrakcja dla Was.

Flippery do dziś przyciągają graczy w różnym wieku. - GRYOffline 2019 - ruszyła faza potwierdzeń; flippery kolejną atrakcją - wiadomość - 2019-06-27
Flippery do dziś przyciągają graczy w różnym wieku.

Przypominamy, że impreza GRYOffline 2019 odbędzie się w sobotę 6 lipca, czyli za nieco ponad tydzień. Miejsce spotkania to klub Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Będą tam wszyscy Wasi ulubieni redaktorzy GRYOnline.pl oraz tvgry.pl. Mamy nadzieję ujrzeć tam też Was.