Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2017, 13:31

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 29-30 lipca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na gry pudełkowe i sprzęt. Udało nam się znaleźć m.in. Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona i Tom Clancy's The Division.

Witamy w kolejnym weekendowym przeglądzie promocji na pudełkowe wersje gier i konsole. Tym razem chyba najbardziej kusi Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona w wersji na konsolę Xbox One, która jest wyprzedawana w sklepach sieci RTV Euro AGD. Produkcję Techlandu możecie nabyć za niecałe 50 zł. Oprócz niej znaleźliśmy kilka ofert na konsole, w tym limitowaną edycję PlayStation 4 dostępną w zagranicznym sklepie Zavvi mniej więcej 270 zł taniej niż u lokalnych sprzedawców.

Przed promocją na Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona się nie obronisz. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 29-30 lipca - wiadomość - 2017-07-28
Przed promocją na Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona się nie obronisz.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  • PS4 500 GB edycja limitowana srebrna + drugi pad za około 1226 zł + przesyłka w Zavvi.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.