Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2017, 13:31

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 29-30 lipca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na gry pudełkowe i sprzęt. Udało nam się znaleźć m.in. Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona i Tom Clancy's The Division.

Witamy w kolejnym weekendowym przeglądzie promocji na pudełkowe wersje gier i konsole. Tym razem chyba najbardziej kusi Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona w wersji na konsolę Xbox One, która jest wyprzedawana w sklepach sieci RTV Euro AGD. Produkcję Techlandu możecie nabyć za niecałe 50 zł. Oprócz niej znaleźliśmy kilka ofert na konsole, w tym limitowaną edycję PlayStation 4 dostępną w zagranicznym sklepie Zavvi mniej więcej 270 zł taniej niż u lokalnych sprzedawców.

Przed promocją na Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona się nie obronisz. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 29-30 lipca - wiadomość - 2017-07-28
Przed promocją na Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona się nie obronisz.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  • PS4 500 GB edycja limitowana srebrna + drugi pad za około 1226 zł + przesyłka w Zavvi.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?