Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2017, 10:24

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 24-25 czerwca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na gry i sprzęt. Udało nam się znaleźć m.in. Diablo III: Battlechest i Watch Dogs 2 Edycję San Francisco.

W kolejnym przeglądzie pudełkowych promocji na pierwszy plan wysuwa się Steam Link, który trafił do znakomitej promocji w brytyjskim sklepie game.co.uk. Jeżeli jednak nie jesteście przekonani do zamawiania gier i sprzętu z zagranicy, to w polskich sklepach również znajdziecie kilka interesujących ofert, w tym na sprzedawane w Komputroniku Diablo III: Battlechest czy limitowaną edycję PlayStation 4 w srebrnym lub złotym kolorze w MediaMarkt.

Steam Link można kupić za niecałe 60 zł w game.co.uk. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 24-25 czerwca - wiadomość - 2017-06-23
Steam Link można kupić za niecałe 60 zł w game.co.uk.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?