Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 czerwca 2018, 10:00

autor: moir

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 2-3 czerwca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Grand Theft Auto V, Need for Speed: Payback i Battlefield 1: Revolution.

Wracamy z kolejnym przeglądem promocji na gry pudełkowe i konsole. Mimo, iż Dzień Dziecka za pasem, próżno szukać specjalnych promocji – oferty sklepów zdominowały nadchodzące Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Niemniej jednak udało nam się wygrzebać kilka perełek spośród stosu lodówek i telewizorów.

Grand Theft Auto V od 119 zł – w ten weekend w Neonet. - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 2-3 czerwca - wiadomość - 2018-06-02
Grand Theft Auto V od 119 zł – w ten weekend w Neonet.

Gry

Konsole

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.