Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 maja 2018, 13:00

autor: moir

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 19-20 maja

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. FIF-ę 18, The Sims 4, Monster Hunter: World i Destiny 2.

Wracamy z kolejnym przeglądem promocji na gry pudełkowe i konsole. Maj wciąż trwa, podobnie jak okres komunijny – sprzedawcy ostrożnie więc żonglują przecenami na najbardziej chodliwe produkcje i konsole. W tym tygodniu uwagę przykuwa bardzo atrakcyjna cena FIFA 18 (94 złote na wszystkich platformach) oraz wysyp promocji w sklepie cdp.pl i muve.pl

FIFA 18 za niecałe 94 złote na każdej dostępnej platformie? W tym tygodniu w cdp.pl - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 19-20 maja - wiadomość - 2018-05-18
FIFA 18 za niecałe 94 złote na każdej dostępnej platformie? W tym tygodniu w cdp.pl

Gry

Konsole

GPC – Okazje Tygodnia

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.