Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2014, 18:27

autor: qjin

GRID 2 Reloaded Edition - kompletne wydanie gry w sprzedaży

Firma Codemasters uruchomiła sprzedaż rozszerzonej edycji ubiegłorocznej gry wyścigowej GRID 2. Wydanie, ochrzczone mianem Reloaded Edition, zawiera prawie wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC do tytułu.

GRID 2 Reloaded Edition, czyli kompletne wydanie popularnych wyścigów - ilustracja #1

GRID 2 wydano pierwotnie pod koniec maja 2013 roku i Codemasters Software postanowiło przypomnieć o ścigałce, udostępniając wersję specjalną gry z niemal wszystkimi rozszerzeniami zawierającymi trasy albo dodatkowe pojazdy. GRID 2 Reloaded Edition zostało opublikowane wyłącznie na PC i PlayStation 3. Grę można już bez problemu kupić w formie cyfrowej na platformie Steam w cenie 44,99 euro (ok. 186 zł) albo w usłudze PlayStation Network.

W skład nowego wydania GRID 2 wchodzi dziewięć płatnych dodatków DLC, które równie dobrze można nabyć osobno:

  • Bathurst Track pack (jedna trasa i trzy samochody)
  • Spa-Francorchamps Track Pack (jedna trasa i dwa samochody)
  • Super Modified Pack (cztery samochody)
  • Peak Performance Pack (sześć samochodów)
  • Drift Pack (cztery samochody)
  • Classic GRID Pack (dwa samochody)
  • GTR Racing Pack (jeden samochód)
  • Headstart Pack (jeden samochód i 15-procentowa zniżka w sklepie w grze)
  • Indycar Pack (jedna trasa, dwa samochody)

Do tego spisu dochodzi jeszcze darmowe DLC Demolition Derby, które ukazało się w sierpniu 2013 roku, ale brakuje za to McLaren Racing Pack z torem Brands Hatch GP. W sumie gracze otrzymują ponad dwadzieścia nowych pojazdów oraz parę unikatowych tras niedostępnych w podstawowym wydaniu GRID-a 2. Wszystko jednak można było nabyć już od paru miesięcy – z wyjątkiem DLC Headstart Pack, które pojawiło się dzisiaj w ramach debiutu Reloaded Edition. Zakup specjalnej edycji gry wiąże się z niższym wydatkiem niż gdybyśmy płacili za całość oddzielnie, ale jest to oferta przeznaczona dla tych graczy, którzy jeszcze nie zainwestowali w podstawkę.

GRID 2 nie spełniło wszystkich pokładanych nadziei, zabrakło m.in. widoku z kokpitu, ale mimo wad i braków gra została wysoko oceniona w naszej recenzji (8/10). Tytuł jest sprzedawany w Polsce przez firmę CDP.pl w pełnej polskiej wersji językowej i, jak wynika z komunikatu prasowego „Mistrzów kodu”, kompletne wydanie gry nie pojawi się – przynajmniej na razie – w edycji pudełkowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GRID 2

GRID 2