Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 maja 2019, 21:18

autor: aadamus

GRID 2 ponownie do zdobycia za darmo

GRID 2 po raz kolejny jest do zdobycia za darmo. Do 22 maja produkcję od studia Codemasters Software można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki na Steamie.

GRID 2 zostało ponownie udostępnione za darmo. - GRID 2 ponownie do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-05-22
GRID 2 zostało ponownie udostępnione za darmo.

W serwisie Steam wystartowała promocja, w ramach której za darmo zdobyć można GRID 2 – grę wyścigową stworzoną przez Codemasters Software. Akcja kończy się za niecałą dobę – 22 maja o godzinie 19:00 – więc warto się pospieszyć. Dodanie tytułu do swojej biblioteki jest bardzo proste. Wystarczy wejść w kartę produkcji i wybrać opcję: „Dodaj do konta”.

Warto przypomnieć, że GRID 2 to gra wyścigowa wydana w 2013 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkcja pozwala graczom na wcielenie się w kierowcę, który wspina się po szczeblach wyścigowej kariery. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem. Średnia ocen w serwisie Metacritic, dla wersji PC wynosi obecnie 80 na 100 punktów.

Co ciekawe, całkiem niedawno, bo zaledwie dwa miesiące temu, w Humble Store dostępna była identyczna promocja. Wówczas gracze również mogli zdobyć ten tytuł za darmo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GRID 2

GRID 2