Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 maja 2019, 21:18

GRID 2 ponownie do zdobycia za darmo

GRID 2 po raz kolejny jest do zdobycia za darmo. Do 22 maja produkcję od studia Codemasters Software można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki na Steamie.

GRID 2 zostało ponownie udostępnione za darmo. - GRID 2 ponownie do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-05-22
GRID 2 zostało ponownie udostępnione za darmo.

W serwisie Steam wystartowała promocja, w ramach której za darmo zdobyć można GRID 2 – grę wyścigową stworzoną przez Codemasters Software. Akcja kończy się za niecałą dobę – 22 maja o godzinie 19:00 – więc warto się pospieszyć. Dodanie tytułu do swojej biblioteki jest bardzo proste. Wystarczy wejść w kartę produkcji i wybrać opcję: „Dodaj do konta”.

Warto przypomnieć, że GRID 2 to gra wyścigowa wydana w 2013 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkcja pozwala graczom na wcielenie się w kierowcę, który wspina się po szczeblach wyścigowej kariery. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem. Średnia ocen w serwisie Metacritic, dla wersji PC wynosi obecnie 80 na 100 punktów.

Co ciekawe, całkiem niedawno, bo zaledwie dwa miesiące temu, w Humble Store dostępna była identyczna promocja. Wówczas gracze również mogli zdobyć ten tytuł za darmo.