Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2019, 20:38

autor: Adam Kusiak

Gra The Sims 4 udostępniona za darmo na platformie Origin

Electronic Arts postanowiło zafundować graczom nie lada niespodziankę. Od dziś aż do 28 maja gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo na platformie Origin.

The Sims 4 zostało udostępnione przez Electronic Arts na platformie Origin za darmo – podstawową wersję bestsellerowego symulatora życia można pobrać aż do wtorku 28 maja. Jest to wersja gry pozbawiona wielu dodatkowych funkcjonalności, na których skupiają się liczne dodatki. Stosowną informację o zawartości wchodzącej w skład darmowej promocji otrzymacie po zalogowaniu się na swoje konto.

The Sims 4 za darmo! - Gra The Sims 4 udostępniona za darmo na platformie Origin - wiadomość - 2019-05-21
The Sims 4 za darmo!

Popularne „simsy” to produkcja cały czas intensywnie rozwijana. W listopadzie 2018 roku zadebiutował do niej patch wprowadzający tryb FPP i zawód influencera mody. Niestety, od czerwca tego roku deweloper zakończy wsparcie gry dla 32-bitowych systemów operacyjnych. Kilka dni temu EA poinformowało, podczas konferencji dla inwestorów, o ambitnych planach na przyszłość związanych z The Sims 4, zakładających wypuszczenie „dwudziestu nowych pakietów z treściami”.

  1. Oficjalna strona gry The Sims 4
  2. Oficjalna strona Electronic Arts
  3. Nadciąga The Sims 5 – oto 4 rzeczy, których najbardziej się obawiamy