Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2018, 13:15

autor: Adrian Werner

The Sims 4 - patch wprowadził tryb FPP i zawód influencera mody

Ukazał się patch 1.47.49.1020 do gry The Sims 4. Przynosi on wiele nowości, w tym tryb pierwszoosobowy, narzędzia do modelowania terenu oraz możliwość wyboru kariery influencera.

Jedną z największych atrakcji aktualizacji jest tryb FPP. - The Sims 4  - patch wprowadził tryb FPP i zawód influencera mody - wiadomość - 2018-11-15
Jedną z największych atrakcji aktualizacji jest tryb FPP.
THE SIMS 4:
  1. Deweloper gry: EA Maxis
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC, PS4, XONE.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio Maxis udostępniło nową aktualizację do The Sims 4. Patch dostępny jest tylko na PC (gdzie opatrzono go numerem 1.47.49.1020) oraz komputerach Mac (1.47.49.1220).

Aktualizacja dodaje do gry tryb pierwszoosobowy. Został on zrealizowany w dosyć specyficzny sposób. Możemy swobodnie rozglądać się na wszystkie strony i aktywować interakcje z otoczeniem oraz innymi postaciami. Natomiast poruszanie się wymaga wskazania kursorem celu.

Patch wprowadza również narzędzia umożliwiające manipulowanie terenami świata gry. Ponadto niepołączone ze sobą budynki mogą mieć teraz różną głębokość fundamentów, a nawet nie posiadać ich wcale. Z kolei maksymalna liczba poziomów piwnic została zwiększona z dwóch do czterech.

Aktualizacja oferuje również zupełnie nowy samouczek oraz poprawki interfejsu. Listę zawodów dostępnych dla simów wzbogacono o karierę influencera mody. Nie zabrakło również nowych przedmiotów i ubrań.

Przypomnijmy, że The Sims 4 ukazało się na PC we wrześniu 2014 r., a w zeszłym roku gra doczekała się konwersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Poza patchami produkcja rozwijana jest również za pomocą płatnych dodatków. Najnowszy z nich zatytułowano Zostań gwiazdą. Rozszerzenie ukaże się 16 listopada tego roku i pozwoli simom rozpocząć kariery aktorskie.

  1. Oficjalna strona The Sims 4
  2. Recenzja gry The Sims 4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 4

The Sims 4