Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2018, 12:50

autor: Adrian Werner

The Sims 4 otrzyma tryb pierwszoosobowy

Studio Maxis pokazało tryb pierwszoosobowy w The Sims 4. Opcja zostanie dodana do gry w przyszłym tygodniu w darmowej aktualizacji.

THE SIMS 4:
  1. Deweloper gry: EA Maxis
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC, PS4, XONE.

Kilka godzin temu zakończył się comiesięczny stream organizowany przez studio Maxis. Okazał się on szczególnie interesujący, gdyż podczas niego pokazano tryb pierwszoosobowy do The Sims 4. Aby zobaczyć go w akcji, przewińcie powyższy zapis transmisji do 12:10.

W porównaniu z tradycyjnymi grami FPP tryb ten ma być dosyć ograniczony. Będziemy mogli rozglądać się na wszystkie strony, ale już komendy ruchu wydawane mają być poprzez wskazanie kursorem celu, a nie bezpośrednio.

Tryb FPP zostanie dodany w następnym patchu. - The Sims 4 otrzyma tryb pierwszoosobowy - wiadomość - 2018-11-08
Tryb FPP zostanie dodany w następnym patchu.

W trybie pierwszoosobowym nie zabraknie możliwości interakcji z otoczeniem oraz innymi postaciami. Pojawi się również opcja włączenia tego widoku dla dzieci oraz zwierząt domowych.

Tryb pierwszoosobowy zostanie wprowadzony do gry za pomocą darmowej aktualizacji, której premiera zaplanowana została na 13 listopada tego roku. Patch wprowadzi również ulepszony samouczek, poprawiony interfejs oraz narzędzia pozwalające na manipulowanie terenem w grze. Ponadto simy będą mogły rozpocząć karierę influencera. Wszystko to dostępne będzie na razie tylko na PC. Konsolowe wersje The Sims 4 są bowiem kilka miesięcy w tyle za wydaniem pecetowym.

Przypomnijmy na koniec, że gra ukazała się na PC we wrześniu 2014 r., natomiast w listopadzie ubiegłego roku trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One. Produkcja otrzymała już wiele dodatków. Najnowszy z nich, zatytułowany Zostań gwiazdą, ukaże się 16 listopada.

  1. Oficjalna strona The Sims 4
  2. Recenzja gry The Sims 4