Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2018, 13:01

autor: aadamus

Insomniac Games zdradza szczegóły dodatku Turf Wars do Spider-Mana

Studio Insomniac Games zdradziło co nieco o drugim fabularnym rozszerzeniu do Spider-Mana, zatytułowanym Turf Wars. Stanowi on przedostatni rozdział kampanii The City That Never Sleeps. Premiera przewidziana jest na 20 listopada.

Studio Insomniac Games zdradziło szczegóły nowego DLC do Spider-ManaTurf Wars. Znajdzie się w nim kolejny rozdział kampanii The City That Never Sleeps, której początek mogliśmy poznać w poprzednim dodatku – The Heist. Według zapowiedzi w dodatku znajdą się również nowe stroje dla protagonisty: Spider Armor MKI, Iron Spider Armor oraz Spider-Clan Suit.

Zestawienie nowych strojów Spider-Mana.
Zestawienie nowych strojów Spider-Mana.

Fabularnie dodatek skupia się wokół postaci Hammerheada. Przestępca słynący z nietypowego kształtu głowy decyduje się na odzyskanie wpływów na terenie Nowego Jorku. Wykorzystując broń pozostawioną przez Sable International, Hammerhead rzuca wyzwanie pozostałym mafiosom oraz oczywiście samemu Spider-Manowi. Zapowiedzi Insomniac Games dotyczące fabuły potwierdzone zostały także przez Sony, które na kanale YouTube opublikowało oficjalny trailer dodatku.

Hammerhead - Insomniac Games zdradza szczegóły nowego dodatku do Spider-Mana - wiadomość - 2018-11-14
Hammerhead

Turf Wars stanowi drugi z trzech zapowiedzianych dodatków do Spider-Mana. Premiera DLC nastąpi 20 listopada. Dodatek można zakupić osobno w cenie 7,99 dolara (ok. 30 zł) lub w ramach przepustki sezonowej.

Insomniac Games zdradza szczegóły nowego dodatku do Spider-Mana - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.