Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 marca 2019, 19:37

autor: "Vergil"

GRID 2 do zdobycia za darmo

Kolejna produkcja czeka na zdobycie za darmo. Mowa o grze GRID 2 opracowanej przez zespół Codemasters Software. Z dodaniem jej do biblioteki trzeba się pospieszyć, gdyż macie na to jedynie trzy doby.

W Humble Store można zdobyć za darmo kolejną produkcję. Tym razem padło na GRID-a 2, czyli grę wyścigową opracowaną przez firmę Codemasters Software, która zadebiutowała na komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 w 2013 roku. Z dodaniem owej pozycji do swojej biblioteki warto się pospieszyć, gdyż w chwili, w której są pisane te słowa, pozostały na to niecałe trzy doby. Procedura nie odbiega od standardu – by cieszyć się tym tytułem, wystarczy zalogować się na swoje konto w Humble Store i umieścić go w koszyku, a następnie sfinalizować transakcję (i zasubskrybować newsletter, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy). Otrzymany kod można z kolei aktywować na Steamie.

GRID 2 pozwala nam zasiąść za sterami współczesnych supersamochodów, choć znalazło się tu miejsce również na motoryzacyjne klasyki. - GRID 2 do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-03-14
GRID 2 pozwala nam zasiąść za sterami współczesnych supersamochodów, choć znalazło się tu miejsce również na motoryzacyjne klasyki.

W omawianej produkcji wchodzimy w skórę kierowcy stopniowo wspinającego się po szczeblach wyścigowej kariery. W trakcie zabawy bierzemy udział w zawodach rozgrywanych w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji, walcząc o zwycięstwo na profesjonalnych torach, drogach szybkiego ruchu i miejskich ulicach. Deweloperzy oddają nam do dyspozycji szereg samochodów podzielonych na cztery klasy, wśród których znajdziemy zarówno klasyki (Ford Mustang Mach 1, BMW E30 M3), jak i współczesne supersamochody (Pagani Huayra, McLaren MP4-12C). Choć pracując nad modelem jazdy autorzy starali się zachować złoty środek pomiędzy symulacją i zręcznościówką, jest mu zdecydowanie bliżej do tej drugiej; niemniej, na różnych typach nawierzchni auta prowadzi się nieco inaczej, a dodatkowo ulegają one realistycznym uszkodzeniom. Oczywiście nie mogło tu zabraknąć możliwości cofnięcia czasu (na przykład po solidnej kraksie), znanej z pierwszej odsłony cyklu.

Korzystając z okazji, przypominamy, że na zdobycie za darmo czeka również Slime Rancher, którego udostępniono w Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Codemasters Software
  2. Recenzja gry GRID 2
  3. GRID 2 za darmo w Humble Store