Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2013, 12:14

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Grand Theft Auto V z kolejną postacią. W Caseya wcieli się Jeff Wincott

Kanadyjski aktor, Jeff Wincott, potwierdził, że użyczy głosu Casey'emu - jednej z postaci w nadchodzącym Grand Theft Auto V. Na razie nie wiemy jednak kim będzie Casey ani jaką rolę odegra w historii Michaela, Trevora i Franklina.

Franklin szykuje już Casey'emu gorące powitanie - Grand Theft Auto V z kolejną postacią. W Casey'a wcieli się Jeff Wincott - wiadomość - 2013-04-15
Franklin szykuje już Casey'emu gorące powitanie

Wiecznie czujni fani Grand Theft Auto V odkopali kolejną nowinkę na temat wyczekiwanej gry. W serwisie filmowym IMDb na profilu Jeffa Wincotta pojawiła się wzmianka o roli aktora w nadchodzącym tytule studia Rockstar Games. Ma on użyczyć głosu postaci zwanej Casey. Niestety to tyle informacji na jej temat – nie wiadamo kim będzie Casey ani jaką rolę ma on pełnić. Zapytany o to na Facebooku, Wincott potwierdził swoją rolę w GTA V, ale niestety nie mógł zdradzić żadnych szczegółów.

Jeff Wincott potwierdza swoją rolę w GTA V - Grand Theft Auto V z kolejną postacią. W Casey'a wcieli się Jeff Wincott - wiadomość - 2013-04-15
Jeff Wincott potwierdza swoją rolę w GTA V

Jeff Wincott to kanadyjski aktor urodzony w 1957 roku. Wystąpił w takich serialach telewizyjnych jak Night Heat, 24 godziny, czy (gościnnie) Synowie Anarchii oraz filmach, m.in. Oddział poza prawem, S.W.A.T. Jednostka specjalna i Niepowstrzymany z 2010 roku.

Jeff Wincott
Jeff Wincott

Do tej pory poznane postaci, które pojawią się w GTA V, to przede wszystkim grywalne trio: Michael, Trevor i Franklin. Ponadto w zwiastunach i na screenach przewinęli się tacy bohaterowie jak: Amanda (żona Michaela), Tracy (córka Michaela), Jimmy (syn Michaela), Lamar (kumpel Franklina), Chop (pies Franklina), Ron (najlepszy przyjaciel Trevora) i Brad (kumpel Trevora z więzienia).

GTA V ma zadebiutować 17 września 2013 roku na Xboksie 360 i PlayStation 3. Wciąż nieznany jest los pecetowego wydania.