Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2011, 14:50

autor: Sarge

Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery

Poznaliśmy datę premiery gry A Game of Thrones: Genesis. Produkcja zespołu Cyanide Studio zadebiutuje w naszym kraju pod nazwą Gra o tron: Początek.

Zespół Cyanide Studio ujawnił datę premiery gry A Game of Thrones: Genesis, która w naszym kraju ukaże się pod nazwą Gra o tron: Początek.

Na oficjalnej stronie produkcji czytamy, że tytuł zadebiutuje w sklepach oraz w cyfrowej dystrybucji 29 września bieżącego roku. Wszystko wskazuje na to, że termin ten dotyczy także polskiego rynku. Grę możecie cały czas zamawiać m.in. w Sklepie GRY-OnLine, gdzie jest dostępna w cenie 79,90 złotych.

Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery - ilustracja #1

Przy okazji twórcy udostępnili pięć nowych screenów, które możecie oglądać w tej wiadomości. Przedstawiono na nich niektóre lokacje występujące w produkcji, a najprawdopodobniej także zrzut ekranowy jednej ze scenek przerywnikowych.

Gra o tron: Początek to połączenie strategii czasu rzeczywistego i turówki osadzonej w świecie fantasy. Tytuł jest oparty na motywach bestsellerowej sagi Pieśń Lodu i Ognia, autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R. R. Martina. W naszym kraju gra zostanie wydana przez polski oddział firmy Ubisoft w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery - ilustracja #2
Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery - ilustracja #3
Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery - ilustracja #4
Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery - ilustracja #5