Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2024, 16:40

autor: Zuzanna Domeradzka

Gothic Remake, Titan Quest 2 i inne gry uświetnią pokaz THQ Nordic Showcase w sierpniu

Zapowiedziano tegoroczną edycję THQ Nordic Digital Showcase. Podczas sierpniowej transmisji zobaczymy m.in. materiały z Gothic Remake i Titan Quest II.

Źródło fot. THQ Nordic
i

Nadchodzi gorący okres przepełniony wydarzeniami poświęconym grom wideo. W gronie wydawców, którzy zorganizują własne transmisje nie zabraknie i THQ Nordic. Austriacka firma ogłosiła dziś, że za trzy miesiące, czyli dokładnie w piątek 2 sierpnia o godzinie 21:00 czasu polskiego, odbędzie się Digital Showcase.

Czego można spodziewać się po prezentacji THQ Nordic? Wydawca zaznaczył, że oprócz „kilku niespodzianek” będzie ona przepełniona zapowiedziami nowych gier i materiałami z tych, które już wcześniej ujawniono, w tym Gothic Remake czy Titan Quest II.

Polscy gracze z pewnością najbardziej ucieszą się na nowy trailer z odświeżonej wersji wydanego przez niemieckie Piranha Bytes RPG o przygodach Bezimiennego. Najprawdopodobniej wreszcie poznamy dokładną datę premiery remake’u pierwszego Gothica - w końcu już od dłuższego czasu można zamawiać grę w przedsprzedaży, a niedawno zapowiedziano nawet jej edycję kolekcjonerską. Zaznaczmy, że tytuł ma się ukazać na konsolach PS5, XSX/S i PC.

Obszerny materiał z nadchodzącego Titan Quest II to natomiast coś, co zadowoli fanów RPG akcji. Osadzona w starożytnej Grecji produkcja została zapowiedziana na zeszłorocznej edycji THQ Nordic Digital Showcase i do tej pory nie wiemy, kiedy zadebiutuje.

W poprzednich latach pokazy organizowane przez austriackiego wydawcę trwały około 40 minut i zapewne podobnie będzie i tym razem. Platformy, na których obejrzycie THQ Nordic Digital Showcase 2024 to:

  1. YouTube;
  2. Twitch;
  3. Steam.