Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2024, 15:14

Edycja kolekcjonerska Gothic Remake w pierwszym polskim sklepie. Cena jest wysoka

W pierwszych sklepach pojawiła się edycja kolekcjonerska gry Gothic Remake. Poznaliśmy jej zawartość, a THQ Nordic udostępniło nowy trailer.

Źródło fot. Alkima Interactive.
i

Aktualizacja

Zgodnie z zapowiedzią, firma THQ Nordic wypuściła oficjalny komunikat dotyczący edycji kolekcjonerskiej Gothic Remake. Wyceniona ona została na 199,99 euro / dolara i 169,99 funta – możecie ją zamówić przedpremierowo tutaj (nakład obejmuje 7500 egzemplarzy). W tym miejscu złożycie zaś preorder na standardową pudełkową wersję gry. Jej cena to 59,99 euro (ok. 260 zł). Co istotne, na Steamie i w innych cyfrowych sklepach wciąż nie można składać zamówień. W dalszym ciągu nie znamy również daty premiery produkcji.

Poniżej możecie obejrzeć trailer przedstawiający zawartość „kolekcjonerki”.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Gothic Remake.Źródło: THQ Nordic.

Oryginalna wiadomość

Wygląda na to, że premiera Gothic Remake zbliża się wielkimi krokami, chociaż nadal nie zaprezentowano nam żadnego faktycznego zapisu rozgrywki. Nie jest to jednak przeszkodą dla firmy THQ Nordic, aby rozpocząć przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej. Pierwsze oferty właśnie zaczęły pojawiać się w sklepach, a dzięki nim poznaliśmy zawartość tego wydania.

Gothic Remake – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Osoby, które zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej wycenionej na francuskim Amazonie na 200 euro, czyli ok. 860 zł (via kolekcjonerki.com), poza grą na wybraną platformę otrzymają także:

  1. maskę Śniącego do zawieszenia na ścianie o wymiarach 34 x 24 cm;
  2. skórzaną bransoletkę;
  3. skórzany notatnik;
  4. ścieżkę dźwiękową.
Źródło: kolekcjonerki.com - Edycja kolekcjonerska Gothic Remake w pierwszym polskim sklepie. Cena jest wysoka - wiadomość - 2024-04-25
Źródło: kolekcjonerki.com

Zawartość ta została nam oficjalnie potwierdzona przez polski oddział firmy Plaion – dystrybutora gry w naszym kraju. Dostaliśmy również informację, że jeszcze dzisiaj kolekcjonerki zostaną udostępnione do sprzedaży w polskich sklepach. Pierwszy z nich – RTV Euro AGD – wystąpił już przed szereg i na swojej stronie umieścił grę razem z ceną wynoszącą 999 zł. Więcej szczegółów poznamy o godzinie 15:00, kiedy to zostanie wypuszczona oficjalna informacja prasowa zawierająca bardziej szczegółowy opis.

Dokładna data premiery Gothic Remake nadal nie jest znana. Wiemy jedynie, że gra ma się ukazać w tym roku na PC, PS5 i XSX/S. Twórcy cały czas niechętnie dzielą się nowymi materiałami, a jedyne, co regularnie dostajemy, to pojedyncze grafiki.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej