Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2006, 14:17

autor: Jiker

Gothic 3 - kolejny patch i... pierwszy dodatek!

Niemiecki serwis internetowy Krawall zamieścił na swoich łamach wywiad z Michaelem Paeckiem, producentem z firmy JoWood. Okazuje się, że firma planuje obecnie pierwszy dodatek do Gothica 3, a w najbliższym czasie opublikowany zostanie kolejny patch, naprawiający część błędów.

Niemiecki serwis internetowy Krawall zamieścił na swoich łamach wywiad z Michaelem Paeckiem, producentem z firmy JoWood. Okazuje się, że firma planuje obecnie pierwszy dodatek do Gothica 3, a w najbliższym czasie opublikowany zostanie kolejny patch.

Łatka zostanie opublikowana za około pięć lub sześć tygodni i poprawi wydajność gry. Z pewnością ucieszy posiadaczy nieco słabszych PeCetów. Nie będzie jednak pierwszą – jeszcze przed oficjalną premierą gry można było bowiem pobrać poprawkę usuwającą wiele innych błedów utrudniających rozgrywkę. Natomiast kwestia dodatku wymsknęła się Michaelowi całkowicie przypadkowo. Dowiedzieliśmy się o nim dzięki sprytowi i dociekliwości redaktorów Krawalla. Nie wiadomo niestety, czy dodatek jest już w produkcji, ponieważ Paeck zorientował się, że powiedział już zbyt dużo.

W dalszej części wywiadu doczekaliśmy się również potwierdzenia informacji o bardzo dobrej sprzedaży gry. Cały wywiad znajdziecie pod tym adresem. Życzymy Wam miłej lektury (o ile znacie język niemiecki).