Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2006, 16:05

autor: Korneliusz "Khornel" Tabaka

Gothic 3 już w rękach niektórych Europejczyków

Wszystko wskazuje na to, że jeden z najbardziej oczekiwanych cRPG-ów tego roku jest rozprowadzany przed czasem. Część ludzi ze Skandynawii otrzymała już swoje edycje kolekcjonerskie, a przynajmniej połowa sklepów w niemieckojęzycznych krajach została zaopatrzona w setki egzemplarzy Gothica 3 i czeka tylko aż których z nich pierwszy wystawi je do sprzedaży.

Wszystko wskazuje na to, że jeden z najbardziej oczekiwanych cRPG-ów tego roku jest rozprowadzany przed czasem. Część ludzi ze Skandynawii otrzymała już swoje edycje kolekcjonerskie, a przynajmniej połowa sklepów w niemieckojęzycznych krajach została zaopatrzona w setki egzemplarzy Gothica 3 i czeka tylko aż któryś z nich pierwszy wystawi je do sprzedaży, łamiąc przy okazji datę premiery retailowej (to już jutro). Większość znanych sklepów on-line rozpoczęła wysyłkę w środę rano, więc paczki z upragnioną zawartością dotrą do graczy najpóźniej w piątek.

Polskim fanom przypominamy, że premiera rodzimej wersji językowej już (albo dopiero) 3 listopada. Na szczęście polski wydawca gry, CD Projekt, zadbał o wyjątkowość rodzimego wydania, a zawartość Edycji Kolekcjonerskiej rzeczywiście jest imponująca. Dodatkowo, gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (napisy + głosy). Warto, więc chyba poczekać te trzy tygodnie?

W chwili publikacji wiadomości dostrzegłem jeszcze jedną nowinkę. Mianowicie wydawca gry udostępnił już na swoim FTP pierwszą poprawkę do gry. Jej rozmiar wynosi około 60MB i już niedługo powinna znaleść się na wszystkich większych serwisach o grach.

Gothic 3 już w rękach niektórych Europejczyków - ilustracja #1
Gothic 3 już w rękach niektórych Europejczyków - ilustracja #2