Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2017, 10:52

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

God of War - godzinna prezentacja na E3 2017

Pokaz gry God of War na targach E3 został potwierdzony. Na jednym z budynków w Los Angeles zawisła ogromna reklama tytułu, a Geoff Keighley‏, producent E3 Coliseum (panele dyskusyjne z udziałem deweloperów), wyjawił, że doczekamy się godzinnej prezentacji wyczekiwanej pozycji.

Nowy God of War to nie tylko odmieniony Kratos, ale też jego syn. - God of War potwierdzony na E3 2017 - wiadomość - 2017-06-08
Nowy God of War to nie tylko odmieniony Kratos, ale też jego syn.

Podczas tegorocznych targów E3 firma Sony zorganizuje konferencję (start 13 czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego), ale nie wiemy jeszcze, czego dokładnie możemy się po niej spodziewać. Geoff Keighley, producent The Game Awards oraz osoba odpowiedzialna za E3 Coliseum (panele dyskusyjne z udziałem deweloperów), wyjawił, że organizowane przez niego wydarzenie rozpocznie się godzinną prezentacją wyczekiwanego God of War.

Z rozpiski znajdującej się na stronie E3 wynika, że nie będzie to zwykły pokaz rozgrywki, a God of War: Behind the Curtain z udziałem kilku przedstawicieli studia Santa Monica Studio (Michele Morrow, Cory Barlog, Shannon Studstill, Jeet Shroff i Ariel Angelotti). Deweloperzy pokażą więc gameplay oraz opowiedzą co nieco o swojej grze. E3 Coliseum ma się rozpocząć 13 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego, czyli po konferencji Sony. Zapewne będzie to ciekawe uzupełnienie prezentacji God of War, której z pewnością nie zabraknie też na głównym wydarzeniu.

Ogromna reklama God of War w Los Angeles / Źródło: MonkeyFlop w serwisie YouTube.
Ogromna reklama God of War w Los Angeles / Źródło: MonkeyFlop w serwisie YouTube.