Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 marca 2018, 19:55

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

God Eater 2, Deus Ex Rozłam Ludzkości i Civilization Beyond Earth w nowym Humble Monthly

Poznaliśmy pierwsze gry z kwietniowej paczki Humble Monthly. Jeżeli zdecydujecie się na zakup, otrzymacie od razu God Eater 2: Rage Burst, Deus Ex: Rozłam Ludzkości i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth – The Collection.

Włodarze Humble Bundle podtrzymują dobrą passę Humble Monthly, gdyż właśnie ujawnili pierwsze gry z kwietniowego zestawu. Są to God Eater 2: Rage Burst z 2015 roku, Deus Ex: Rozłam Ludzkości z 2016 roku i, w naszym kraju, Sid Meier's Civilization: Beyond Earth – The Collection z 2014 roku. W innych państwach gracze otrzymają Mafię III wraz z dodatkiem Sign of The Times. Do tego dojdą jeszcze inne produkcje, ale zostaną one ujawnione dopiero na początku przyszłego miesiąca. Oczywiście jeżeli zdecydujecie się na zakup subskrypcji, to wymienione tytuły otrzymacie od razu po uiszczeniu opłaty.

Adam, nie bij! Zaraz kupię tę paczkę. - God Eater 2, Deus Ex Rozłam Ludzkości i Civilization Beyond Earth w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2018-03-02
Adam, nie bij! Zaraz kupię tę paczkę.

Oprócz tego poznaliśmy resztę gier z poprzedniej paczki. Oprócz Dark Souls III wraz z dodatkiem Ashes of Ariandel, subskrybenci otrzymali także następujące projekty:

Przypominamy, że Humble Monthly to abonament na gry działający na dość nietypowych zasadach. Kupując paczkę za dany miesiąc, znamy tylko cześć jej zawartości, a cała reszta jest ujawniana dopiero po zakończeniu sprzedaży zestawu i rozpoczęciu kolejnego. Krótko pisząc, większość produkcji nabywamy w ciemno, ale zazwyczaj warto, gdyż abonament wynosi zaledwie 12 dolarów w planie miesięcznym, czyli około 41 zł. Do tego aktywni użytkownicy otrzymują 10% zniżki na zakupy w Humble Store, a 5% przychodów ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest na cele charytatywne. Wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujecie na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.