Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2006, 19:36

autor: Metatron

Głosy hollywoodzkich aktorów w grze Eragon

Zgodnie z ostatnimi informacjami, w grze akcji Eragon, opartej na filmie pod tym samym tytułem, który z kolei wzorowany jest na bestsellerowej powieści napisanej przez nastolatka Christophera Pasoliniego, wezmą udział hollywoodzcy aktorzy użyczając swojego głosu wirtualnym postaciom.

Zgodnie z ostatnimi informacjami, w grze akcji Eragon opartej na filmie pod tym samym tytułem, który z kolei wzorowany jest na bestsellerowej powieści napisanej przez nastolatka Christophera Pasoliniego, wezmą udział hollywoodzcy aktorzy użyczając swojego głosu wirtualnym postaciom.

Głosy hollywoodzkich aktorów w grze Eragon - ilustracja #1

W rolę głównego bohatera, zarówno w filmie, jak i w grze wcieli się Edward Speleers. Znana z roli Jill Valentine w Resident Evil: Apocalypse Sienna Guillory podłoży głos pod Aryę, elfkę uratowaną z rąk króla Galbatoriksa (John Malkovich). Z niejednej opresji uratuje Eragona Murtagh, odgrywany przez Garretta Hedlunda. Mentor bohatera, stary bajarz imieniem Brom przemówi głosem Jeremy’ego Ironsa. Jednym z przeciwników chłopca będzie Cień (Durza), w którego wcieli się znany z filmu Trainspotting Robert Carlyle.

Głosy hollywoodzkich aktorów w grze Eragon - ilustracja #2

Gra Eragon ma być wierna przedstawionej w filmie fabule. Gracze wezmą udział w nieskończonych ilościach starć z przeciwnikami. Walki będą dynamiczne i rozbudowane. Autorzy zapowiadają spore ilości kombinacji ciosów i magii, rozmaite rzuty, a także widowiskowe wykończenia przeciwników. Czasami akcja przeniesie się w przestworza, gdzie na grzbiecie smoczycy Saphiry bohater zmierzy się z kolejnymi zastępami wroga.

W każdej chwili do rozgrywki może dołączyć się znajomy, który pokieruje krokami Broma bądź Murtagha. W ten sposób można kontynuować przygodę w trybie kooperacji, wykorzystując różnorodne grupowe ataki.

Zainteresowanych dalszymi informacjami o nadchodzącej grze zapraszamy na łamy naszej encyklopedii.