Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2021, 18:58

autor: aadamus

„Głos” Lamara z GTA 5 porównuje na wideo świat z gry i realne lokacje

Serwis PlayStation Haven udostępnił pierwszy odcinek GTA V Real-Life Comparisons. Porównano w nim dzielnicę Vinewood z Los Santos z jej pierwowzorem, czyli znajdującym się w Los Angeles Hollywood. W rolę narratora wcielił się odgrywający postać Lamara Davisa – Slink Johnson.

Serwis PlayStation Haven opublikował pierwszy odcinek swojego nowego cyklu GTA V Real-Life Comparisons, w którym to porównywane są lokacje z hitu Rockstara z ich rzeczywistymi odpowiednikami. Na pierwszy ogień poszło Vinewood, które wzorowane było na Hollywood. W rolę prowadzącego tego epizodu wcielił się Slink Johnson, podkładający głos Lamarowi Davisowi, czyli jednej z ważniejszych postaci w grze.

Na filmiku widzimy wiele charakterystycznych obiektów, które znajdują się w Hollywood i zostały „przeniesione” do GTA V. Wśród nich znajdziemy aleję gwiazd oraz Grauman’s Chinese Theatre. Jednocześnie Johnson opowiada szereg ciekawostek związanych z danym miejscem. Cały materiał możecie zobaczyć poniżej.

Nie jest to pierwszy materiał PlayStation Haven o GTA V z udziałem Slinka Johnsona. Dwa tygodnie temu opublikowany został film, na którym wraz z innym aktorem występującym w tytule – Shawnem Fonteno – odtwarza on kultową scenę, w której Lamar w dość specyficzny sposób obraża Franklina.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna
  4. Grand Theft Auto V – poradnik do gry
  5. Mody do GTA 5 – niezłe modyfikacje do Grand Theft Auto V