Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2021, 09:26

Ghostrunner otrzyma dodatek Project_Hel z nową postacią

Rodzime studio One More Level zapowiedziało dodatek Ghostrunner: Project_Hel. DLC zaoferuje nową grywalną postać i kampanię z sześcioma poziomami.

PROJECT_HEL W SKRÓCIE:
  • Hel – nowa grywalna postać bardziej wytrzymała na obrażenia,
  • sześć map,
  • nowi wrogowie i bossowie,
  • unikalne drzewko rozwoju dla Hel,
  • nowe utwory muzyczne Daniela Deluxa.

Zapowiedziano Project_Hel, czyli dodatek do polskiej gry akcji Ghostrunner. Za projekt odpowiada krakowskie studio One More Level, czyli autorzy podstawowej wersji gry.

Na dodatek nie będziemy czekać długo – premiera zaplanowana została na 27 stycznia 2022 roku. Project_Hel trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Wersja pecetowa sprzedawana będzie w serwisach Steam, GOG.com oraz Epic Games Store.

Dodatek wprowadzi nową grywalną postać – tytułową Hel, która była jednym z bossów w Ghostrunnerze. Jest ona bardziej nakierowana na walkę i będzie potrafiła przeżyć o jedno trafienie więcej niż bohater podstawowej wersji gry.

Project_Hel zaoferuje sześć map i tyle samo nowych utworów muzycznych skomponowanych przez Daniela Deluxa. W trakcie kampanii zmierzymy się nieznanymi wcześniej przeciwnikami i bossami. Hel posiadać będzie unikalne drzewko rozwoju, pozwalające odblokować inne zdolności niż w Ghostrunnerze.

Pod koniec roku zorganizowana zostanie zamknięta beta. Osoby, które wezmą udział w testach, pojawią się potem w napisach końcowych dodatku.

Płatne DLC nie jest jedyną nadchodzącą atrakcją dla fanów Ghostrunnera. 7 grudnia ukaże się aktualizacja z darmową zawartością w świątecznym klimacie. Zawierać ona będzie dwa nowe miecze zainspirowane sztuką pakowania prezentów.

Przypomnijmy, że Ghostrunner ukazał się w październiku ubiegłego roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4, a w grudniu wydano wersję na Nintendo Switch. We wrześniu tego roku zadebiutowały wersje na Xboksa Series X/S oraz PS5.

  1. Oficjalna strona gry Ghostrunner
  2. Recenzja gry Ghostrunner – Polska cyberpunkiem stoi