Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2010, 13:48

autor: Adrian Werner

Ghost Recon: Future Soldier w 3D i z kampanią kooperacyjną

Ghost Recon: Future Soldier bez wątpienia jest jedną z najważniejszych gier Ubisoftu na trwającym obecnie E3. Dlatego wysyp materiałów graficznych i nowych informacji na temat tej produkcji nie powinien nikogo dziwić.

Ghost Recon: Future Soldier bez wątpienia jest jedną z najważniejszych gier Ubisoftu na trwającym właśnie E3. Dlatego wysyp materiałów graficznych i nowych informacji na temat tej produkcji nie powinien dziwić nikogo.

Ghost Recon: Future Soldier w 3D i z kampanią kooperacyjną - ilustracja #1

Twórcy ujawnili, że w grze znajdzie się pełnowartościowa kampania kooperacyjna, w której na raz w zabawie będzie mogło wziąć udział do 4 graczy. Dodatkowo, Ubisoft zadecydowało, że najnowszy Ghost Recon dołączy do stale rosnącej grupy produkcji umożliwiających wyświetlanie obrazu w 3D. Niestety nie potwierdzono czy taka opcja dostępna będzie dla wszystkich platform docelowych. Ponadto, zgodnie z oczekiwaniami, zaczęły się już pojawiać nowe materiały graficzne z gry.Oglądając powyższe video możecie wreszcie zobaczyć efekty metamorfozy, jaką Ubisoft zafundowało jednej ze swoich czołowych marek. W filmiku zademonstrowano możliwości kamuflażu termo-optycznego oraz pokazano system walki w zwarciu i potęgę wrogiego mini mecha. Nie da się ukryć, że bardziej przypomina to wszystko Call of Duty: Modern Warfare w wydaniu science-fiction niż klasycznego Ghost Recona. Jednak dla ludzi szukających w tej produkcji po prostu świetnej gry akcji, zamiast taktycznej strzelanki szykuje się kawał dobrej zabawy.

Ghost Recon: Future Soldier w 3D i z kampanią kooperacyjną - ilustracja #2
Ghost Recon: Future Soldier w 3D i z kampanią kooperacyjną - ilustracja #3
Ghost Recon: Future Soldier w 3D i z kampanią kooperacyjną - ilustracja #4
Ghost Recon: Future Soldier w 3D i z kampanią kooperacyjną - ilustracja #5