Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2017, 20:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Games with Gold we wrześniu – Forza Motorsport 5, Oxenfree, Hydro Thunder Hurricane i Battlefield 3

Znamy ofertę gier w ramach programu Games with Gold na wrzesień. Na konsoli Xbox One złoci abonenci otrzymają Forzę Motorsport 5 i Oxenfree, a na Xboksie 360 Hydro Thunder Hurricane oraz Battlefielda 3 (dostępne też na XOne poprzez wsteczną kompatybilność).

Powoli zbliżamy się do końca wakacji, więc nadszedł czas na ujawnienie produkcji, w które zagramy we wrześniu w ramach oferty Games with Gold. Abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox One będą mogli zaopatrzyć się w Forzę Motorsport 5 i Oxenfree. Natomiast na Xboksie 360 (oraz XOne we wstecznej kompatybilności) pogracie w Hydro Thunder Hurricane oraz Battlefielda 3. Pamiętajcie, że oferta skierowana jest tylko do złotych abonentów, a w pobrane tytuły możecie grać bez żadnych ograniczeń dopóki macie aktywną subskrypcję (XOne), a nawet po jej wygaśnięciu (tylko X360).

Gry na Xboksa One:

  • Forza Motorsport 5 (dostępna od 1 do 30 września) – jeden z tytułów przygotowanych na premierę Xboksa One. Produkcję wydano w listopadzie 2013 roku i choć nie była w pełni dopracowana – gracze narzekali m.in. na dość skromny jak na serię zestaw pojazdów – to koniec końców jest to jak najbardziej udana, motoryzacyjna pozycja.
  • Oxenfree (dostępna od 16 września do 15 października) – intersująca przygodówka z elementami paranormalnego horroru. Gracze poznają losy niejakiej Alex, która wraz z przyjaciółmi przez przypadek otworzyła wrota do innego wymiaru.

Dodatkowo, do 15 września cały czas możecie ściągnąć grę Trials Fusion, która została udostępniona w tym miesiącu.

Forza Motorsport 5 ma już kilka lat na karku, ale to w dalszym ciągu porządna, motoryzacyjna produkcja. - Games with Gold we wrześniu – Forza Motorsport 5, Oxenfree, Hydro Thunder Hurricane i Battlefield 3 - wiadomość - 2017-08-24
Forza Motorsport 5 ma już kilka lat na karku, ale to w dalszym ciągu porządna, motoryzacyjna produkcja.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  • Hydro Thunder Hurricane (dostępna od 1 do 15 września) – zręcznościowa gra wyścigowa, w której kierujemy bardzo szybkimi motorówkami, ścigając się w ośmiu zróżnicowanych środowiskach. Produkcja zadebiutowała na Xboksie 360 w 2010 roku.
  • Battlefield 3 (dostępna od 16 do 30 września) – słynna pierwszoosobowa strzelanka od studia DICE. Podczas zabawy poznajemy losy amerykańskiego żołnierza Henry'ego Blackburna, starającego się powstrzymać terrorystów. Produkcja oczywiście oferuje także tryb multiplayer.