Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360PC
Okładka Hydro Thunder Hurricane (X360)
OkładkaHydro Thunder Hurricane (X360)

Hydro Thunder Hurricane

Wyścigi super szybkich motorówek, rozgrywane w 11 interaktywnych sceneriach. Model jazdy jest czysto zręcznościowy, a do wyboru i odblokowania mamy całą masę różnorodnych maszyn o odmiennych statystykach oraz szeroką gamę skórek zmieniających wygląd łodzi.

Wyścigi | skutery wodne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hydro Thunder Hurricane Premiera

28lip2010

X360

26paź2012

PC

Gry podobne do Hydro Thunder Hurricane

Fatal Inertia

Voltage

NASCAR 08

Hydro Thunder Hurricane to kontynuacja popularnej arcade’owej gry wyścigowej, wydanej w 2000 roku na PlayStation, Nintendo 64 i SEGA Dreamcast. Blisko 2 lata po premierze gry na konsoli Xbox 360, jej twórcy – studio Vector Unit – przygotowali wersję na komputery PC.

W Hydro Thunder Hurricane zasiadamy za sterami superszybkich łodzi motorowych i bierzemy udział w zawodach rozgrywanych w 11 zróżnicowanych sceneriach, takich jak Wyspa Potworów, Trójkąt Bermudzki czy Strefa 51. Tajemnicze i pełne niebezpieczeństw trasy wypełnione są rampami, wodospadami, zniszczalnymi obiektami i licznymi skrótami. Scenerie są bardzo dynamiczne i wręcz żyją „własnym życiem” – dlatego nie raz przyjdzie nam oglądać przygotowane przez autorów wymyślne animacje lub wziąć udział w różnego rodzaju dodatkowych wyzwaniach, uruchamianych w trakcie wyścigu.

Rozgrywka została podzielona na kilka trybów. Podstawowy arcade uzupełnia mniej konwencjonalny Ring Master (swego rodzaju slalom o wzrastającym poziomie trudności) oraz Gauntlet (wybuchowa wersja gry na czas). Całości dopełniają mistrzostwa, łączące trzy powyższe tryby w serię zmagań. Dla wszystkich uwielbiających rywalizację przygotowano specjalny tryb Ghost Race, w którym staramy się pobić czasy naszych znajomych i trafić na specjalną internetową tablicę wyników.

W Hydro Thunder Hurricane powracają klasyczne, znane już fanom łodzie, choć nie zabrakło też zupełnie nowych, oryginalnych bolidów o odmiennych statystykach. W miarę odnoszenia kolejnych zwycięstw odblokujemy wszystkie 20 z nich i zdobędziemy nowe skórki, dzięki którym będzie można zmienić wygląd kontrolowanej łodzi.

Twórcom z Vector Unit udało się przenieść do swojej gry niecodzienny klimat oryginalnego Hydro Thunder. Wszystko to okraszone zostało wysokiej jakości oprawą graficzną (w tym realistycznie zachowującą się wodą), choć sama mechanika gry i silnik fizyczny pozostawiają wiele do życzenia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 83 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hydro Thunder Hurricane

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Hydro Thunder Hurricane Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Windows 8
X360
PC