Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2017, 23:26

autor: luckie

Forza Motorsport 7 – prezentacja rozgrywki i data premiery

Pierwszą grą zapowiedzianą przez firmę Microsoft podczas konferencji na targach E3 2017 była Forza Motorsport 7. Gra ukaże się na Xboksie One i Windowsie 10 jesienią.

Konferencja firmy Microsoft oficjalnie otworzyła tegoroczne targi E3. Pokaz rozpoczął się od emocjonującej prezentacji konsoli-potwora – Xboksa One X, a.k.a Project Scorpio. Zaraz po omówieniu parametrów urządzenia pokazano, co to cacko potrafi. Na wielkim ekranie 4K wyświetlony został zwiastun oraz rozgrywka na żywo z nadchodzącej kolejnej odsłony flagowej serii wyścigowej Microsoftu: Forza Motorsport 7. Gra będzie działała w natywnym 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Forza Motorsport 7 będzie dostępna na konsolach z rodziny Xbox One (co oczywiście obejmuje zapowiedziane właśnie Xbox One X) oraz na komputerach osobistych z systemem Windows 10. Tytuł zadebiutuje 3 października 2017 roku na PC i XONE. Natomiast na Xbox One X ukaże się wraz z premierą urządzenia, czyli 7 listopada 2017 roku.

  1. Oficjalna strona serii Forza Motorsport
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.