Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2016, 13:10

autor: Meehow

For Honor jednak bez dzielonego ekranu

Jak poinformował przedstawiciel studia Ubisoft Montreal, tryb dzielonego ekranu został wycięty z gry For Honor i nie będzie dostępny w produkcie finalnym, wbrew temu, co wcześniej obiecywano.

Jak wynika z informacji udzielonych w wideowywiadzie przez Stephane’a Cardina (dzięki, IGN), kierownika produkcji w studiu Ubisoft Montreal, z nadchodzącej gry For Honor został wycięty tryb dzielonego ekranu. Cardin stwierdził, że chociaż ekipie bardzo podobał się split-screen, to decyzja o jego usunięciu motywowana była chęcią dopracowania wieloosobowego trybu kooperacyjnego.

W For Honor jednak nie pogramy na dzielonym ekranie. - For Honor jednak bez dzielonego ekranu - wiadomość - 2016-10-06
W For Honor jednak nie pogramy na dzielonym ekranie.

For Honor ma planowo zadebiutować 14 lutego 2017 roku, czyli w przyszłoroczne walentynki, na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W sierpniu ruszyły zamknięte alfatesty gry. Znane są również jej nieszczególnie wygórowane wymagania sprzętowe, zaś nad portem pecetowym pracuje studio Blue Byte, znane między innymi ze stworzenia kultowej serii gier strategiczno-ekonomicznych The Settlers. W sierpniu w Serwisie Informacyjnym pisaliśmy również o trybach rozgrywki i klasach postaci, a także zawartości edycji kolekcjonerskiej. For Honor otrzymało dwie nagrody podczas tegorocznej edycji targów gamescom: za najlepszą grę na PlayStation 4 i PC. Z kolei pod tym adresem możecie obejrzeć niemal 50-minutowy zapis rozgrywki, który zaprezentowano na festiwalu PAX East.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
For Honor

For Honor