Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2016, 18:37

autor: Keczup

For Honor - Blue Byte odpowiedzialne za port PC

Ubisoft ogłosił na swoim blogu, że niemieckie studio Blue Byte będzie odpowiedzialne za przygotowanie wersji For Honor na komputery osobiste.

Na oficjalnym blogu Ubisoftu poświęconemu For Honor pojawił się wpis, zgodnie z którym prace nad portem gry na komputery osobiste powierzono niemieckiemu Ubisoft Blue Byte. Ich główny menedżer – Benedikt Grindel – zapewnia, że dołożą wszelkich starań, żeby gracze PC-towi nie odczuli, że oddano w ich ręce produkt, który nie jest przeznaczony na ich platformę sprzętową. Podkreślił bogate doświadczenie studia w tworzeniu gier oraz ogrom pracy, jaki muszą włożyć w zrównoważenie tytułu pod kątem wydajności i optymalizacji sprzętowej. For Honor trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One 14 lutego 2017 roku.

Miejmy nadzieje, że niemieckie studio wywiąże się z obietnic. - For Honor - Blue Byte odpowiedzialne za port PC - wiadomość - 2016-08-18
Miejmy nadzieje, że niemieckie studio wywiąże się z obietnic.

Studio Ubisoft Blue Byte działa nieprzerwanie od niemal 30 lat (wcześniej jako Blue Byte Software) i jest ściśle związane z takimi seriami jak The Setttlers, Anno i Battle Isle. Biorąc pod uwagę dorobek niemieckiego dewelopera możemy mieć nadzieję, że For Honor na PC będzie w pełni grywalny i dobrze zoptymalizowany.

Przypominamy, że nadal możecie zapisać się do alfa i beta testów gry. Pierwsze z nich rozpoczynają się 15 września na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych. Najnowsze informacje o trybach gry, klasach i edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun gry przygotowany specjalnie na trwające w Kolonii targi gamescom.

  1. Oficjalna strona studia Blue Bytes
  2. Oficjalna strona For Honor