Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2016, 19:06

Zamknięta alfa For Honor rusza w czwartek. Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry

Na dwa dni przed rozpoczęciem zamkniętych testów wersji alfa gry For Honor firma Ubisoft ujawniła wymagania sprzętowe tej produkcji. Mogą się one jednak zmienić, jako że do premiery pozostało jeszcze ponad pół roku.

Firma Ubisoft zaczęła rozsyłać zaproszenia do zamkniętych testów wersji alfa gry For Honor, które rozpoczną się w najbliższy czwartek, a zakończą 9 sierpnia. Szanse na udział w nich mają osoby, które zarejestrowały się uprzednio pod tym adresem, jednak przed planowaną na 14 lutego przyszłego roku premierą zapewne otrzymamy jeszcze inne okazje, by sprawdzić ten tytuł w akcji. Przy okazji twórcy ujawnili też wymagania sprzętowe – niewykluczone jednak, że zmienią się one do czasu debiutu gry.

Szanse na wzięcie udziału w nadchodzących zamkniętych testach wersji alfa niestety nie są zbyt duże. - Zamknięta alfa For Honor rozpocznie się już w czwartek. Poznaliśmy wymagania sprzętowe - wiadomość - 2016-08-02
Szanse na wzięcie udziału w nadchodzących zamkniętych testach wersji alfa niestety nie są zbyt duże.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)

Procesor: Core i3-550/Phenom II X4 955 lub lepszy

Pamięć RAM: 4 GB

Karta grafiki: GeForce GTX 560Ti 1 GB/Radeon HD 6870 1 GB lub lepsza

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)

Procesor: Core i5-2500K/FX-6350 lub lepszy

Pamięć RAM: 8 GB

Karta grafiki: GeForce GTX 670 2 GB/Radeon R9 285 2 GB lub lepsza

Wymagania sprzętowe raczej nie przerażają. Oby tylko nie był to jedyny pozytyw For Honor. - Zamknięta alfa For Honor rozpocznie się już w czwartek. Poznaliśmy wymagania sprzętowe - wiadomość - 2016-08-02
Wymagania sprzętowe raczej nie przerażają. Oby tylko nie był to jedyny pozytyw For Honor.

For Honor zostało zapowiedziane podczas ubiegłorocznych targów E3. Ta zmierzająca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One produkcja przedstawi nam brutalną wizję quasi-średniowiecznego świata, w którym ścierają się ze sobą trzy frakcje, do złudzenia przypominające samurajów, wikingów oraz europejskich rycerzy. W trakcie rozgrywki drużyny złożone z czterech graczy, wspieranych przez sztuczną inteligencję, walczą ze sobą, wykonując jednocześnie na polu bitwy specjalne zadania. Deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal duży nacisk postawili na wymagającą, stosunkowo realistyczną mechanikę starć oraz strategiczne podejście do każdej misji. For Honor będzie tytułem skoncentrowanym przede wszystkim na rozgrywce sieciowej, choć nie zabraknie także pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza. Podczas tegorocznych targów E3 nasz redaktor miał nawet okazję wypróbować ją w akcji – jego wrażenia możecie przeczytać w tej zapowiedzi.

  1. Oficjalna strona internetowa gry For Honor
  2. Graliśmy w singlową kampanię gry For Honor – nowego dzieła Ubisoftu