Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2007, 07:34

Firma 3D Realms planuje stworzyć konwersje gry Duke Nukem Forever

Istnieje prawdopodobieństwo że posiadacze konsol będą mogli zagrać w Duke Nukem Forever. Twórcy tego programu planują przygotować konwersje na inne platformy sprzętowe, o czym redaktorów brytyjskiego serwisu MCV poinformował Scott Miller z firmy 3D Realms Entertainment.

Istnieje prawdopodobieństwo że posiadacze konsol będą mogli zagrać w Duke Nukem Forever. Twórcytego programu planują przygotować konwersje na inne platformy sprzętowe, o czym redaktorów brytyjskiego serwisu MCV poinformował Scott Miller z firmy 3D Realms Entertainment.

Firma 3D Realms planuje stworzyć konwersje gry Duke Nukem Forever - ilustracja #1

W przeszłości kilkukrotnie słyszeliśmy o możliwości przeniesienia gry na takie konsole jak PlayStation 3 czy Xbox 360, ale były to wyłącznie plotki. Teraz Scott Miller dał wyraźny sygnał, że opcja konwersji jest przez firmę 3D Realms Entertainment brana pod uwagę, ale kwestia wydania przygód Księcia na inne platformy nie jest jeszcze przesądzona.

W chwili obecnej nie wiemy, kiedy Duke Nukem Forever zadebiutuje na rynku. Twórcy gry nie kwapią się z podaniem konkretnej daty, a czas ucieka. W kwietniu przyszłego roku minie dokładnie jedenaście lat od momentu pierwszej zapowiedzi programu. Na razie fani Księcia muszą zadowolić się nowym zwiastunem filmowym, który wczoraj ujrzał światło dzienne.